Zonguldak

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Zonguldak Granit

Zonguldak Granit , Zonguldak granit taşı , Zonguldak granit küp taşı , Zonguldak granit küp taş Zonguldak granit bordür taşı , Zonguldak granit plak taşı , Zonguldak granit plaka , Zonguldak granit oluk taşı , Zonguldak granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Zonguldak Bazalt Taşı


Zonguldak bazalt , Zonguldak bazalt taşı , Zonguldak bazalt küp taşı , Zonguldak bazalt plak taşı , Zonguldak bazalt plaka taşı , Zonguldak bazalt bordür taşı , Zonguldak bazalt oluk taşı , Zonguldak bazalt patlatma taşı , Zonguldak doğal bazalt taşı , cilalı Zonguldak bazalt taşı , Zonguldak patineli Zonguldak bazalt taşı , fırçalı Zonguldak bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Zonguldak Traverten Taşı


Zonguldak traverten, Zonguldak traverten taşı , Zonguldak traverten mermer Zonguldak Traverten Patlatma Zonguldak Traverten eskitme Zonguldak traverten tamburlu taş Zonguldak açık traverten Zonguldak traverten taşı , kaplama Zonguldak traverten taşı , yer döşeme Zonguldak traverten taşı , dekor Zonguldak traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Zonguldak kayrak , Zonguldak kayrak taşı , Zonguldak doğal kayrak taşı , Zonguldak ebatlı kayrak taşı , Zonguldak Bodrum kayrak taşı , Zonguldak Muğla kayrak taşı , Zonguldak Zonguldak Kayrak Taşı , Zonguldak sarı kayrak taşı , Zonguldak siyah kayrak taşı ve Zonguldak Zonguldak Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Zonguldak Andezit Taşı

Zonguldak andezit , Zonguldak andezit taşı , Zonguldak andezit plak taşı , Zonguldak andezit plaka taşı , Zonguldak anezit bordür taşı , Zonguldak andezit oluk taşı , Zonguldak andezit küp taşı , Zonguldak andezit küp taş Zonguldak andezit çarpma taş Zonguldak andezit mucartalı döşeme taşı , Zonguldak andezit patlatma Zonguldak andezit sütun Zonguldak andezit Zonguldak taşı , Zonguldak andezit gir plak taşı , Zonguldak andezit taşı gül kurusu ,

Zonguldak Dere Taşı


Zonguldak dere taşı , Zonguldak doğal dere taşı , Zonguldak dere çakıl taşı , Zonguldak beyaz dere taşı , Zonguldak gri dere taşı , Zonguldak sarı dere taşı , Zonguldak karışık dere taşı , bordo Zonguldak dere taşı , yassı Zonguldak dere çakıl taşı ,

Zonguldak Dolaomit Taşı


Zonguldak dolomit , Zonguldak dolamit taşı , Zonguldak dolomit taşı , beyaz Zonguldak dolomit taşı , siyah Zonguldak dolomit taşı , Zonguldak gri Zonguldak dolomit taşı ,

Zonguldak Podima Taşı


Zonguldak Podima , Zonguldak podima taşı , Zonguldak podima çakıl taşı , Zonguldak podima çakıl taşları , Zonguldak podima taşı fiyatı ve Zonguldak podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Zonguldak Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Zonguldak boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı