Yalova

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Yalova Granit

Yalova Granit , Yalova granit taşı , Yalova granit küp taşı , Yalova granit küp taş Yalova granit bordür taşı , Yalova granit plak taşı , Yalova granit plaka , Yalova granit oluk taşı , Yalova granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Yalova Bazalt Taşı


Yalova bazalt , Yalova bazalt taşı , Yalova bazalt küp taşı , Yalova bazalt plak taşı , Yalova bazalt plaka taşı , Yalova bazalt bordür taşı , Yalova bazalt oluk taşı , Yalova bazalt patlatma taşı , Yalova doğal bazalt taşı , cilalı Yalova bazalt taşı , Yalova patineli Yalova bazalt taşı , fırçalı Yalova bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Yalova Traverten Taşı


Yalova traverten, Yalova traverten taşı , Yalova traverten mermer Yalova Traverten Patlatma Yalova Traverten eskitme Yalova traverten tamburlu taş Yalova açık traverten Yalova traverten taşı , kaplama Yalova traverten taşı , yer döşeme Yalova traverten taşı , dekor Yalova traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Yalova kayrak , Yalova kayrak taşı , Yalova doğal kayrak taşı , Yalova ebatlı kayrak taşı , Yalova Bodrum kayrak taşı , Yalova Muğla kayrak taşı , Yalova Yalova Kayrak Taşı , Yalova sarı kayrak taşı , Yalova siyah kayrak taşı ve Yalova Yalova Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Yalova Andezit Taşı

Yalova andezit , Yalova andezit taşı , Yalova andezit plak taşı , Yalova andezit plaka taşı , Yalova anezit bordür taşı , Yalova andezit oluk taşı , Yalova andezit küp taşı , Yalova andezit küp taş Yalova andezit çarpma taş Yalova andezit mucartalı döşeme taşı , Yalova andezit patlatma Yalova andezit sütun Yalova andezit Yalova taşı , Yalova andezit gir plak taşı , Yalova andezit taşı gül kurusu ,

Yalova Dere Taşı


Yalova dere taşı , Yalova doğal dere taşı , Yalova dere çakıl taşı , Yalova beyaz dere taşı , Yalova gri dere taşı , Yalova sarı dere taşı , Yalova karışık dere taşı , bordo Yalova dere taşı , yassı Yalova dere çakıl taşı ,

Yalova Dolaomit Taşı


Yalova dolomit , Yalova dolamit taşı , Yalova dolomit taşı , beyaz Yalova dolomit taşı , siyah Yalova dolomit taşı , Yalova gri Yalova dolomit taşı ,

Yalova Podima Taşı


Yalova Podima , Yalova podima taşı , Yalova podima çakıl taşı , Yalova podima çakıl taşları , Yalova podima taşı fiyatı ve Yalova podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Yalova Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Yalova boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı