Uşak

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Uşak Granit

Uşak Granit , Uşak granit taşı , Uşak granit küp taşı , Uşak granit küp taş Uşak granit bordür taşı , Uşak granit plak taşı , Uşak granit plaka , Uşak granit oluk taşı , Uşak granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Uşak Bazalt Taşı


Uşak bazalt , Uşak bazalt taşı , Uşak bazalt küp taşı , Uşak bazalt plak taşı , Uşak bazalt plaka taşı , Uşak bazalt bordür taşı , Uşak bazalt oluk taşı , Uşak bazalt patlatma taşı , Uşak doğal bazalt taşı , cilalı Uşak bazalt taşı , Uşak patineli Uşak bazalt taşı , fırçalı Uşak bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Uşak Traverten Taşı


Uşak traverten, Uşak traverten taşı , Uşak traverten mermer Uşak Traverten Patlatma Uşak Traverten eskitme Uşak traverten tamburlu taş Uşak açık traverten Uşak traverten taşı , kaplama Uşak traverten taşı , yer döşeme Uşak traverten taşı , dekor Uşak traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Uşak kayrak , Uşak kayrak taşı , Uşak doğal kayrak taşı , Uşak ebatlı kayrak taşı , Uşak Bodrum kayrak taşı , Uşak Muğla kayrak taşı , Uşak Uşak Kayrak Taşı , Uşak sarı kayrak taşı , Uşak siyah kayrak taşı ve Uşak Uşak Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Uşak Andezit Taşı

Uşak andezit , Uşak andezit taşı , Uşak andezit plak taşı , Uşak andezit plaka taşı , Uşak anezit bordür taşı , Uşak andezit oluk taşı , Uşak andezit küp taşı , Uşak andezit küp taş Uşak andezit çarpma taş Uşak andezit mucartalı döşeme taşı , Uşak andezit patlatma Uşak andezit sütun Uşak andezit Uşak taşı , Uşak andezit gir plak taşı , Uşak andezit taşı gül kurusu ,

Uşak Dere Taşı


Uşak dere taşı , Uşak doğal dere taşı , Uşak dere çakıl taşı , Uşak beyaz dere taşı , Uşak gri dere taşı , Uşak sarı dere taşı , Uşak karışık dere taşı , bordo Uşak dere taşı , yassı Uşak dere çakıl taşı ,

Uşak Dolaomit Taşı


Uşak dolomit , Uşak dolamit taşı , Uşak dolomit taşı , beyaz Uşak dolomit taşı , siyah Uşak dolomit taşı , Uşak gri Uşak dolomit taşı ,

Uşak Podima Taşı


Uşak Podima , Uşak podima taşı , Uşak podima çakıl taşı , Uşak podima çakıl taşları , Uşak podima taşı fiyatı ve Uşak podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Uşak Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Uşak boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı