Ürgüp

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Ürgüp Granit

Ürgüp Granit , Ürgüp granit taşı , Ürgüp granit küp taşı , Ürgüp granit küp taş Ürgüp granit bordür taşı , Ürgüp granit plak taşı , Ürgüp granit plaka , Ürgüp granit oluk taşı , Ürgüp granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Ürgüp Bazalt Taşı


Ürgüp bazalt , Ürgüp bazalt taşı , Ürgüp bazalt küp taşı , Ürgüp bazalt plak taşı , Ürgüp bazalt plaka taşı , Ürgüp bazalt bordür taşı , Ürgüp bazalt oluk taşı , Ürgüp bazalt patlatma taşı , Ürgüp doğal bazalt taşı , cilalı Ürgüp bazalt taşı , Ürgüp patineli Ürgüp bazalt taşı , fırçalı Ürgüp bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Ürgüp Traverten Taşı


Ürgüp traverten, Ürgüp traverten taşı , Ürgüp traverten mermer Ürgüp Traverten Patlatma Ürgüp Traverten eskitme Ürgüp traverten tamburlu taş Ürgüp açık traverten Ürgüp traverten taşı , kaplama Ürgüp traverten taşı , yer döşeme Ürgüp traverten taşı , dekor Ürgüp traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Ürgüp kayrak , Ürgüp kayrak taşı , Ürgüp doğal kayrak taşı , Ürgüp ebatlı kayrak taşı , Ürgüp Bodrum kayrak taşı , Ürgüp Muğla kayrak taşı , Ürgüp Ürgüp Kayrak Taşı , Ürgüp sarı kayrak taşı , Ürgüp siyah kayrak taşı ve Ürgüp Ürgüp Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Ürgüp Andezit Taşı

Ürgüp andezit , Ürgüp andezit taşı , Ürgüp andezit plak taşı , Ürgüp andezit plaka taşı , Ürgüp anezit bordür taşı , Ürgüp andezit oluk taşı , Ürgüp andezit küp taşı , Ürgüp andezit küp taş Ürgüp andezit çarpma taş Ürgüp andezit mucartalı döşeme taşı , Ürgüp andezit patlatma Ürgüp andezit sütun Ürgüp andezit Ürgüp taşı , Ürgüp andezit gir plak taşı , Ürgüp andezit taşı gül kurusu ,

Ürgüp Dere Taşı


Ürgüp dere taşı , Ürgüp doğal dere taşı , Ürgüp dere çakıl taşı , Ürgüp beyaz dere taşı , Ürgüp gri dere taşı , Ürgüp sarı dere taşı , Ürgüp karışık dere taşı , bordo Ürgüp dere taşı , yassı Ürgüp dere çakıl taşı ,

Ürgüp Dolaomit Taşı


Ürgüp dolomit , Ürgüp dolamit taşı , Ürgüp dolomit taşı , beyaz Ürgüp dolomit taşı , siyah Ürgüp dolomit taşı , Ürgüp gri Ürgüp dolomit taşı ,

Ürgüp Podima Taşı


Ürgüp Podima , Ürgüp podima taşı , Ürgüp podima çakıl taşı , Ürgüp podima çakıl taşları , Ürgüp podima taşı fiyatı ve Ürgüp podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Ürgüp Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Ürgüp boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı