Uludag

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Uludag Granit

Uludag Granit , Uludag granit taşı , Uludag granit küp taşı , Uludag granit küp taş Uludag granit bordür taşı , Uludag granit plak taşı , Uludag granit plaka , Uludag granit oluk taşı , Uludag granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Uludag Bazalt Taşı


Uludag bazalt , Uludag bazalt taşı , Uludag bazalt küp taşı , Uludag bazalt plak taşı , Uludag bazalt plaka taşı , Uludag bazalt bordür taşı , Uludag bazalt oluk taşı , Uludag bazalt patlatma taşı , Uludag doğal bazalt taşı , cilalı Uludag bazalt taşı , Uludag patineli Uludag bazalt taşı , fırçalı Uludag bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Uludag Traverten Taşı


Uludag traverten, Uludag traverten taşı , Uludag traverten mermer Uludag Traverten Patlatma Uludag Traverten eskitme Uludag traverten tamburlu taş Uludag açık traverten Uludag traverten taşı , kaplama Uludag traverten taşı , yer döşeme Uludag traverten taşı , dekor Uludag traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Uludag kayrak , Uludag kayrak taşı , Uludag doğal kayrak taşı , Uludag ebatlı kayrak taşı , Uludag Bodrum kayrak taşı , Uludag Muğla kayrak taşı , Uludag Uludag Kayrak Taşı , Uludag sarı kayrak taşı , Uludag siyah kayrak taşı ve Uludag Uludag Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Uludag Andezit Taşı

Uludag andezit , Uludag andezit taşı , Uludag andezit plak taşı , Uludag andezit plaka taşı , Uludag anezit bordür taşı , Uludag andezit oluk taşı , Uludag andezit küp taşı , Uludag andezit küp taş Uludag andezit çarpma taş Uludag andezit mucartalı döşeme taşı , Uludag andezit patlatma Uludag andezit sütun Uludag andezit Uludag taşı , Uludag andezit gir plak taşı , Uludag andezit taşı gül kurusu ,

Uludag Dere Taşı


Uludag dere taşı , Uludag doğal dere taşı , Uludag dere çakıl taşı , Uludag beyaz dere taşı , Uludag gri dere taşı , Uludag sarı dere taşı , Uludag karışık dere taşı , bordo Uludag dere taşı , yassı Uludag dere çakıl taşı ,

Uludag Dolaomit Taşı


Uludag dolomit , Uludag dolamit taşı , Uludag dolomit taşı , beyaz Uludag dolomit taşı , siyah Uludag dolomit taşı , Uludag gri Uludag dolomit taşı ,

Uludag Podima Taşı


Uludag Podima , Uludag podima taşı , Uludag podima çakıl taşı , Uludag podima çakıl taşları , Uludag podima taşı fiyatı ve Uludag podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Uludag Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Uludag boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı