Tunceli

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Tunceli Granit

Tunceli Granit , Tunceli granit taşı , Tunceli granit küp taşı , Tunceli granit küp taş Tunceli granit bordür taşı , Tunceli granit plak taşı , Tunceli granit plaka , Tunceli granit oluk taşı , Tunceli granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Tunceli Bazalt Taşı


Tunceli bazalt , Tunceli bazalt taşı , Tunceli bazalt küp taşı , Tunceli bazalt plak taşı , Tunceli bazalt plaka taşı , Tunceli bazalt bordür taşı , Tunceli bazalt oluk taşı , Tunceli bazalt patlatma taşı , Tunceli doğal bazalt taşı , cilalı Tunceli bazalt taşı , Tunceli patineli Tunceli bazalt taşı , fırçalı Tunceli bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Tunceli Traverten Taşı


Tunceli traverten, Tunceli traverten taşı , Tunceli traverten mermer Tunceli Traverten Patlatma Tunceli Traverten eskitme Tunceli traverten tamburlu taş Tunceli açık traverten Tunceli traverten taşı , kaplama Tunceli traverten taşı , yer döşeme Tunceli traverten taşı , dekor Tunceli traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Tunceli kayrak , Tunceli kayrak taşı , Tunceli doğal kayrak taşı , Tunceli ebatlı kayrak taşı , Tunceli Bodrum kayrak taşı , Tunceli Muğla kayrak taşı , Tunceli Tunceli Kayrak Taşı , Tunceli sarı kayrak taşı , Tunceli siyah kayrak taşı ve Tunceli Tunceli Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Tunceli Andezit Taşı

Tunceli andezit , Tunceli andezit taşı , Tunceli andezit plak taşı , Tunceli andezit plaka taşı , Tunceli anezit bordür taşı , Tunceli andezit oluk taşı , Tunceli andezit küp taşı , Tunceli andezit küp taş Tunceli andezit çarpma taş Tunceli andezit mucartalı döşeme taşı , Tunceli andezit patlatma Tunceli andezit sütun Tunceli andezit Tunceli taşı , Tunceli andezit gir plak taşı , Tunceli andezit taşı gül kurusu ,

Tunceli Dere Taşı


Tunceli dere taşı , Tunceli doğal dere taşı , Tunceli dere çakıl taşı , Tunceli beyaz dere taşı , Tunceli gri dere taşı , Tunceli sarı dere taşı , Tunceli karışık dere taşı , bordo Tunceli dere taşı , yassı Tunceli dere çakıl taşı ,

Tunceli Dolaomit Taşı


Tunceli dolomit , Tunceli dolamit taşı , Tunceli dolomit taşı , beyaz Tunceli dolomit taşı , siyah Tunceli dolomit taşı , Tunceli gri Tunceli dolomit taşı ,

Tunceli Podima Taşı


Tunceli Podima , Tunceli podima taşı , Tunceli podima çakıl taşı , Tunceli podima çakıl taşları , Tunceli podima taşı fiyatı ve Tunceli podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Tunceli Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Tunceli boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı