Trabzon

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Trabzon Granit

Trabzon Granit , Trabzon granit taşı , Trabzon granit küp taşı , Trabzon granit küp taş Trabzon granit bordür taşı , Trabzon granit plak taşı , Trabzon granit plaka , Trabzon granit oluk taşı , Trabzon granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Trabzon Bazalt Taşı


Trabzon bazalt , Trabzon bazalt taşı , Trabzon bazalt küp taşı , Trabzon bazalt plak taşı , Trabzon bazalt plaka taşı , Trabzon bazalt bordür taşı , Trabzon bazalt oluk taşı , Trabzon bazalt patlatma taşı , Trabzon doğal bazalt taşı , cilalı Trabzon bazalt taşı , Trabzon patineli Trabzon bazalt taşı , fırçalı Trabzon bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Trabzon Traverten Taşı


Trabzon traverten, Trabzon traverten taşı , Trabzon traverten mermer Trabzon Traverten Patlatma Trabzon Traverten eskitme Trabzon traverten tamburlu taş Trabzon açık traverten Trabzon traverten taşı , kaplama Trabzon traverten taşı , yer döşeme Trabzon traverten taşı , dekor Trabzon traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Trabzon kayrak , Trabzon kayrak taşı , Trabzon doğal kayrak taşı , Trabzon ebatlı kayrak taşı , Trabzon Bodrum kayrak taşı , Trabzon Muğla kayrak taşı , Trabzon Trabzon Kayrak Taşı , Trabzon sarı kayrak taşı , Trabzon siyah kayrak taşı ve Trabzon Trabzon Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Trabzon Andezit Taşı

Trabzon andezit , Trabzon andezit taşı , Trabzon andezit plak taşı , Trabzon andezit plaka taşı , Trabzon anezit bordür taşı , Trabzon andezit oluk taşı , Trabzon andezit küp taşı , Trabzon andezit küp taş Trabzon andezit çarpma taş Trabzon andezit mucartalı döşeme taşı , Trabzon andezit patlatma Trabzon andezit sütun Trabzon andezit Trabzon taşı , Trabzon andezit gir plak taşı , Trabzon andezit taşı gül kurusu ,

Trabzon Dere Taşı


Trabzon dere taşı , Trabzon doğal dere taşı , Trabzon dere çakıl taşı , Trabzon beyaz dere taşı , Trabzon gri dere taşı , Trabzon sarı dere taşı , Trabzon karışık dere taşı , bordo Trabzon dere taşı , yassı Trabzon dere çakıl taşı ,

Trabzon Dolaomit Taşı


Trabzon dolomit , Trabzon dolamit taşı , Trabzon dolomit taşı , beyaz Trabzon dolomit taşı , siyah Trabzon dolomit taşı , Trabzon gri Trabzon dolomit taşı ,

Trabzon Podima Taşı


Trabzon Podima , Trabzon podima taşı , Trabzon podima çakıl taşı , Trabzon podima çakıl taşları , Trabzon podima taşı fiyatı ve Trabzon podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Trabzon Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Trabzon boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı