Tokat

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Tokat Granit

Tokat Granit , Tokat granit taşı , Tokat granit küp taşı , Tokat granit küp taş Tokat granit bordür taşı , Tokat granit plak taşı , Tokat granit plaka , Tokat granit oluk taşı , Tokat granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Tokat Bazalt Taşı


Tokat bazalt , Tokat bazalt taşı , Tokat bazalt küp taşı , Tokat bazalt plak taşı , Tokat bazalt plaka taşı , Tokat bazalt bordür taşı , Tokat bazalt oluk taşı , Tokat bazalt patlatma taşı , Tokat doğal bazalt taşı , cilalı Tokat bazalt taşı , Tokat patineli Tokat bazalt taşı , fırçalı Tokat bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Tokat Traverten Taşı


Tokat traverten, Tokat traverten taşı , Tokat traverten mermer Tokat Traverten Patlatma Tokat Traverten eskitme Tokat traverten tamburlu taş Tokat açık traverten Tokat traverten taşı , kaplama Tokat traverten taşı , yer döşeme Tokat traverten taşı , dekor Tokat traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Tokat kayrak , Tokat kayrak taşı , Tokat doğal kayrak taşı , Tokat ebatlı kayrak taşı , Tokat Bodrum kayrak taşı , Tokat Muğla kayrak taşı , Tokat Tokat Kayrak Taşı , Tokat sarı kayrak taşı , Tokat siyah kayrak taşı ve Tokat Tokat Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Tokat Andezit Taşı

Tokat andezit , Tokat andezit taşı , Tokat andezit plak taşı , Tokat andezit plaka taşı , Tokat anezit bordür taşı , Tokat andezit oluk taşı , Tokat andezit küp taşı , Tokat andezit küp taş Tokat andezit çarpma taş Tokat andezit mucartalı döşeme taşı , Tokat andezit patlatma Tokat andezit sütun Tokat andezit Tokat taşı , Tokat andezit gir plak taşı , Tokat andezit taşı gül kurusu ,

Tokat Dere Taşı


Tokat dere taşı , Tokat doğal dere taşı , Tokat dere çakıl taşı , Tokat beyaz dere taşı , Tokat gri dere taşı , Tokat sarı dere taşı , Tokat karışık dere taşı , bordo Tokat dere taşı , yassı Tokat dere çakıl taşı ,

Tokat Dolaomit Taşı


Tokat dolomit , Tokat dolamit taşı , Tokat dolomit taşı , beyaz Tokat dolomit taşı , siyah Tokat dolomit taşı , Tokat gri Tokat dolomit taşı ,

Tokat Podima Taşı


Tokat Podima , Tokat podima taşı , Tokat podima çakıl taşı , Tokat podima çakıl taşları , Tokat podima taşı fiyatı ve Tokat podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Tokat Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Tokat boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı