Tekirdağ

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Tekirdağ Granit

Tekirdağ Granit , Tekirdağ granit taşı , Tekirdağ granit küp taşı , Tekirdağ granit küp taş Tekirdağ granit bordür taşı , Tekirdağ granit plak taşı , Tekirdağ granit plaka , Tekirdağ granit oluk taşı , Tekirdağ granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Tekirdağ Bazalt Taşı


Tekirdağ bazalt , Tekirdağ bazalt taşı , Tekirdağ bazalt küp taşı , Tekirdağ bazalt plak taşı , Tekirdağ bazalt plaka taşı , Tekirdağ bazalt bordür taşı , Tekirdağ bazalt oluk taşı , Tekirdağ bazalt patlatma taşı , Tekirdağ doğal bazalt taşı , cilalı Tekirdağ bazalt taşı , Tekirdağ patineli Tekirdağ bazalt taşı , fırçalı Tekirdağ bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Tekirdağ Traverten Taşı


Tekirdağ traverten, Tekirdağ traverten taşı , Tekirdağ traverten mermer Tekirdağ Traverten Patlatma Tekirdağ Traverten eskitme Tekirdağ traverten tamburlu taş Tekirdağ açık traverten Tekirdağ traverten taşı , kaplama Tekirdağ traverten taşı , yer döşeme Tekirdağ traverten taşı , dekor Tekirdağ traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Tekirdağ kayrak , Tekirdağ kayrak taşı , Tekirdağ doğal kayrak taşı , Tekirdağ ebatlı kayrak taşı , Tekirdağ Bodrum kayrak taşı , Tekirdağ Muğla kayrak taşı , Tekirdağ Tekirdağ Kayrak Taşı , Tekirdağ sarı kayrak taşı , Tekirdağ siyah kayrak taşı ve Tekirdağ Tekirdağ Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Tekirdağ Andezit Taşı

Tekirdağ andezit , Tekirdağ andezit taşı , Tekirdağ andezit plak taşı , Tekirdağ andezit plaka taşı , Tekirdağ anezit bordür taşı , Tekirdağ andezit oluk taşı , Tekirdağ andezit küp taşı , Tekirdağ andezit küp taş Tekirdağ andezit çarpma taş Tekirdağ andezit mucartalı döşeme taşı , Tekirdağ andezit patlatma Tekirdağ andezit sütun Tekirdağ andezit Tekirdağ taşı , Tekirdağ andezit gir plak taşı , Tekirdağ andezit taşı gül kurusu ,

Tekirdağ Dere Taşı


Tekirdağ dere taşı , Tekirdağ doğal dere taşı , Tekirdağ dere çakıl taşı , Tekirdağ beyaz dere taşı , Tekirdağ gri dere taşı , Tekirdağ sarı dere taşı , Tekirdağ karışık dere taşı , bordo Tekirdağ dere taşı , yassı Tekirdağ dere çakıl taşı ,

Tekirdağ Dolaomit Taşı


Tekirdağ dolomit , Tekirdağ dolamit taşı , Tekirdağ dolomit taşı , beyaz Tekirdağ dolomit taşı , siyah Tekirdağ dolomit taşı , Tekirdağ gri Tekirdağ dolomit taşı ,

Tekirdağ Podima Taşı


Tekirdağ Podima , Tekirdağ podima taşı , Tekirdağ podima çakıl taşı , Tekirdağ podima çakıl taşları , Tekirdağ podima taşı fiyatı ve Tekirdağ podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Tekirdağ Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Tekirdağ boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı