Sivas

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Sivas Granit

Sivas Granit , Sivas granit taşı , Sivas granit küp taşı , Sivas granit küp taş Sivas granit bordür taşı , Sivas granit plak taşı , Sivas granit plaka , Sivas granit oluk taşı , Sivas granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Sivas Bazalt Taşı


Sivas bazalt , Sivas bazalt taşı , Sivas bazalt küp taşı , Sivas bazalt plak taşı , Sivas bazalt plaka taşı , Sivas bazalt bordür taşı , Sivas bazalt oluk taşı , Sivas bazalt patlatma taşı , Sivas doğal bazalt taşı , cilalı Sivas bazalt taşı , Sivas patineli Sivas bazalt taşı , fırçalı Sivas bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Sivas Traverten Taşı


Sivas traverten, Sivas traverten taşı , Sivas traverten mermer Sivas Traverten Patlatma Sivas Traverten eskitme Sivas traverten tamburlu taş Sivas açık traverten Sivas traverten taşı , kaplama Sivas traverten taşı , yer döşeme Sivas traverten taşı , dekor Sivas traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Sivas kayrak , Sivas kayrak taşı , Sivas doğal kayrak taşı , Sivas ebatlı kayrak taşı , Sivas Bodrum kayrak taşı , Sivas Muğla kayrak taşı , Sivas Sivas Kayrak Taşı , Sivas sarı kayrak taşı , Sivas siyah kayrak taşı ve Sivas Sivas Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Sivas Andezit Taşı

Sivas andezit , Sivas andezit taşı , Sivas andezit plak taşı , Sivas andezit plaka taşı , Sivas anezit bordür taşı , Sivas andezit oluk taşı , Sivas andezit küp taşı , Sivas andezit küp taş Sivas andezit çarpma taş Sivas andezit mucartalı döşeme taşı , Sivas andezit patlatma Sivas andezit sütun Sivas andezit Sivas taşı , Sivas andezit gir plak taşı , Sivas andezit taşı gül kurusu ,

Sivas Dere Taşı


Sivas dere taşı , Sivas doğal dere taşı , Sivas dere çakıl taşı , Sivas beyaz dere taşı , Sivas gri dere taşı , Sivas sarı dere taşı , Sivas karışık dere taşı , bordo Sivas dere taşı , yassı Sivas dere çakıl taşı ,

Sivas Dolaomit Taşı


Sivas dolomit , Sivas dolamit taşı , Sivas dolomit taşı , beyaz Sivas dolomit taşı , siyah Sivas dolomit taşı , Sivas gri Sivas dolomit taşı ,

Sivas Podima Taşı


Sivas Podima , Sivas podima taşı , Sivas podima çakıl taşı , Sivas podima çakıl taşları , Sivas podima taşı fiyatı ve Sivas podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Sivas Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Sivas boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı