Şırnak

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Şırnak Granit

Şırnak Granit , Şırnak granit taşı , Şırnak granit küp taşı , Şırnak granit küp taş Şırnak granit bordür taşı , Şırnak granit plak taşı , Şırnak granit plaka , Şırnak granit oluk taşı , Şırnak granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Şırnak Bazalt Taşı


Şırnak bazalt , Şırnak bazalt taşı , Şırnak bazalt küp taşı , Şırnak bazalt plak taşı , Şırnak bazalt plaka taşı , Şırnak bazalt bordür taşı , Şırnak bazalt oluk taşı , Şırnak bazalt patlatma taşı , Şırnak doğal bazalt taşı , cilalı Şırnak bazalt taşı , Şırnak patineli Şırnak bazalt taşı , fırçalı Şırnak bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Şırnak Traverten Taşı


Şırnak traverten, Şırnak traverten taşı , Şırnak traverten mermer Şırnak Traverten Patlatma Şırnak Traverten eskitme Şırnak traverten tamburlu taş Şırnak açık traverten Şırnak traverten taşı , kaplama Şırnak traverten taşı , yer döşeme Şırnak traverten taşı , dekor Şırnak traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Şırnak kayrak , Şırnak kayrak taşı , Şırnak doğal kayrak taşı , Şırnak ebatlı kayrak taşı , Şırnak Bodrum kayrak taşı , Şırnak Muğla kayrak taşı , Şırnak Şırnak Kayrak Taşı , Şırnak sarı kayrak taşı , Şırnak siyah kayrak taşı ve Şırnak Şırnak Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Şırnak Andezit Taşı

Şırnak andezit , Şırnak andezit taşı , Şırnak andezit plak taşı , Şırnak andezit plaka taşı , Şırnak anezit bordür taşı , Şırnak andezit oluk taşı , Şırnak andezit küp taşı , Şırnak andezit küp taş Şırnak andezit çarpma taş Şırnak andezit mucartalı döşeme taşı , Şırnak andezit patlatma Şırnak andezit sütun Şırnak andezit Şırnak taşı , Şırnak andezit gir plak taşı , Şırnak andezit taşı gül kurusu ,

Şırnak Dere Taşı


Şırnak dere taşı , Şırnak doğal dere taşı , Şırnak dere çakıl taşı , Şırnak beyaz dere taşı , Şırnak gri dere taşı , Şırnak sarı dere taşı , Şırnak karışık dere taşı , bordo Şırnak dere taşı , yassı Şırnak dere çakıl taşı ,

Şırnak Dolaomit Taşı


Şırnak dolomit , Şırnak dolamit taşı , Şırnak dolomit taşı , beyaz Şırnak dolomit taşı , siyah Şırnak dolomit taşı , Şırnak gri Şırnak dolomit taşı ,

Şırnak Podima Taşı


Şırnak Podima , Şırnak podima taşı , Şırnak podima çakıl taşı , Şırnak podima çakıl taşları , Şırnak podima taşı fiyatı ve Şırnak podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Şırnak Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Şırnak boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı