Siirt

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Siirt Granit

Siirt Granit , Siirt granit taşı , Siirt granit küp taşı , Siirt granit küp taş Siirt granit bordür taşı , Siirt granit plak taşı , Siirt granit plaka , Siirt granit oluk taşı , Siirt granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Siirt Bazalt Taşı


Siirt bazalt , Siirt bazalt taşı , Siirt bazalt küp taşı , Siirt bazalt plak taşı , Siirt bazalt plaka taşı , Siirt bazalt bordür taşı , Siirt bazalt oluk taşı , Siirt bazalt patlatma taşı , Siirt doğal bazalt taşı , cilalı Siirt bazalt taşı , Siirt patineli Siirt bazalt taşı , fırçalı Siirt bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Siirt Traverten Taşı


Siirt traverten, Siirt traverten taşı , Siirt traverten mermer Siirt Traverten Patlatma Siirt Traverten eskitme Siirt traverten tamburlu taş Siirt açık traverten Siirt traverten taşı , kaplama Siirt traverten taşı , yer döşeme Siirt traverten taşı , dekor Siirt traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Siirt kayrak , Siirt kayrak taşı , Siirt doğal kayrak taşı , Siirt ebatlı kayrak taşı , Siirt Bodrum kayrak taşı , Siirt Muğla kayrak taşı , Siirt Siirt Kayrak Taşı , Siirt sarı kayrak taşı , Siirt siyah kayrak taşı ve Siirt Siirt Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Siirt Andezit Taşı

Siirt andezit , Siirt andezit taşı , Siirt andezit plak taşı , Siirt andezit plaka taşı , Siirt anezit bordür taşı , Siirt andezit oluk taşı , Siirt andezit küp taşı , Siirt andezit küp taş Siirt andezit çarpma taş Siirt andezit mucartalı döşeme taşı , Siirt andezit patlatma Siirt andezit sütun Siirt andezit Siirt taşı , Siirt andezit gir plak taşı , Siirt andezit taşı gül kurusu ,

Siirt Dere Taşı


Siirt dere taşı , Siirt doğal dere taşı , Siirt dere çakıl taşı , Siirt beyaz dere taşı , Siirt gri dere taşı , Siirt sarı dere taşı , Siirt karışık dere taşı , bordo Siirt dere taşı , yassı Siirt dere çakıl taşı ,

Siirt Dolaomit Taşı


Siirt dolomit , Siirt dolamit taşı , Siirt dolomit taşı , beyaz Siirt dolomit taşı , siyah Siirt dolomit taşı , Siirt gri Siirt dolomit taşı ,

Siirt Podima Taşı


Siirt Podima , Siirt podima taşı , Siirt podima çakıl taşı , Siirt podima çakıl taşları , Siirt podima taşı fiyatı ve Siirt podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Siirt Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Siirt boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı