Şanlıurfa

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Şanlıurfa Granit

Şanlıurfa Granit , Şanlıurfa granit taşı , Şanlıurfa granit küp taşı , Şanlıurfa granit küp taş Şanlıurfa granit bordür taşı , Şanlıurfa granit plak taşı , Şanlıurfa granit plaka , Şanlıurfa granit oluk taşı , Şanlıurfa granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Şanlıurfa Bazalt Taşı


Şanlıurfa bazalt , Şanlıurfa bazalt taşı , Şanlıurfa bazalt küp taşı , Şanlıurfa bazalt plak taşı , Şanlıurfa bazalt plaka taşı , Şanlıurfa bazalt bordür taşı , Şanlıurfa bazalt oluk taşı , Şanlıurfa bazalt patlatma taşı , Şanlıurfa doğal bazalt taşı , cilalı Şanlıurfa bazalt taşı , Şanlıurfa patineli Şanlıurfa bazalt taşı , fırçalı Şanlıurfa bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Şanlıurfa Traverten Taşı


Şanlıurfa traverten, Şanlıurfa traverten taşı , Şanlıurfa traverten mermer Şanlıurfa Traverten Patlatma Şanlıurfa Traverten eskitme Şanlıurfa traverten tamburlu taş Şanlıurfa açık traverten Şanlıurfa traverten taşı , kaplama Şanlıurfa traverten taşı , yer döşeme Şanlıurfa traverten taşı , dekor Şanlıurfa traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Şanlıurfa kayrak , Şanlıurfa kayrak taşı , Şanlıurfa doğal kayrak taşı , Şanlıurfa ebatlı kayrak taşı , Şanlıurfa Bodrum kayrak taşı , Şanlıurfa Muğla kayrak taşı , Şanlıurfa Şanlıurfa Kayrak Taşı , Şanlıurfa sarı kayrak taşı , Şanlıurfa siyah kayrak taşı ve Şanlıurfa Şanlıurfa Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Şanlıurfa Andezit Taşı

Şanlıurfa andezit , Şanlıurfa andezit taşı , Şanlıurfa andezit plak taşı , Şanlıurfa andezit plaka taşı , Şanlıurfa anezit bordür taşı , Şanlıurfa andezit oluk taşı , Şanlıurfa andezit küp taşı , Şanlıurfa andezit küp taş Şanlıurfa andezit çarpma taş Şanlıurfa andezit mucartalı döşeme taşı , Şanlıurfa andezit patlatma Şanlıurfa andezit sütun Şanlıurfa andezit Şanlıurfa taşı , Şanlıurfa andezit gir plak taşı , Şanlıurfa andezit taşı gül kurusu ,

Şanlıurfa Dere Taşı


Şanlıurfa dere taşı , Şanlıurfa doğal dere taşı , Şanlıurfa dere çakıl taşı , Şanlıurfa beyaz dere taşı , Şanlıurfa gri dere taşı , Şanlıurfa sarı dere taşı , Şanlıurfa karışık dere taşı , bordo Şanlıurfa dere taşı , yassı Şanlıurfa dere çakıl taşı ,

Şanlıurfa Dolaomit Taşı


Şanlıurfa dolomit , Şanlıurfa dolamit taşı , Şanlıurfa dolomit taşı , beyaz Şanlıurfa dolomit taşı , siyah Şanlıurfa dolomit taşı , Şanlıurfa gri Şanlıurfa dolomit taşı ,

Şanlıurfa Podima Taşı


Şanlıurfa Podima , Şanlıurfa podima taşı , Şanlıurfa podima çakıl taşı , Şanlıurfa podima çakıl taşları , Şanlıurfa podima taşı fiyatı ve Şanlıurfa podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Şanlıurfa Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Şanlıurfa boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı