Samsun

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Samsun Granit

Samsun Granit , Samsun granit taşı , Samsun granit küp taşı , Samsun granit küp taş Samsun granit bordür taşı , Samsun granit plak taşı , Samsun granit plaka , Samsun granit oluk taşı , Samsun granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Samsun Bazalt Taşı


Samsun bazalt , Samsun bazalt taşı , Samsun bazalt küp taşı , Samsun bazalt plak taşı , Samsun bazalt plaka taşı , Samsun bazalt bordür taşı , Samsun bazalt oluk taşı , Samsun bazalt patlatma taşı , Samsun doğal bazalt taşı , cilalı Samsun bazalt taşı , Samsun patineli Samsun bazalt taşı , fırçalı Samsun bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Samsun Traverten Taşı


Samsun traverten, Samsun traverten taşı , Samsun traverten mermer Samsun Traverten Patlatma Samsun Traverten eskitme Samsun traverten tamburlu taş Samsun açık traverten Samsun traverten taşı , kaplama Samsun traverten taşı , yer döşeme Samsun traverten taşı , dekor Samsun traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Samsun kayrak , Samsun kayrak taşı , Samsun doğal kayrak taşı , Samsun ebatlı kayrak taşı , Samsun Bodrum kayrak taşı , Samsun Muğla kayrak taşı , Samsun Samsun Kayrak Taşı , Samsun sarı kayrak taşı , Samsun siyah kayrak taşı ve Samsun Samsun Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Samsun Andezit Taşı

Samsun andezit , Samsun andezit taşı , Samsun andezit plak taşı , Samsun andezit plaka taşı , Samsun anezit bordür taşı , Samsun andezit oluk taşı , Samsun andezit küp taşı , Samsun andezit küp taş Samsun andezit çarpma taş Samsun andezit mucartalı döşeme taşı , Samsun andezit patlatma Samsun andezit sütun Samsun andezit Samsun taşı , Samsun andezit gir plak taşı , Samsun andezit taşı gül kurusu ,

Samsun Dere Taşı


Samsun dere taşı , Samsun doğal dere taşı , Samsun dere çakıl taşı , Samsun beyaz dere taşı , Samsun gri dere taşı , Samsun sarı dere taşı , Samsun karışık dere taşı , bordo Samsun dere taşı , yassı Samsun dere çakıl taşı ,

Samsun Dolaomit Taşı


Samsun dolomit , Samsun dolamit taşı , Samsun dolomit taşı , beyaz Samsun dolomit taşı , siyah Samsun dolomit taşı , Samsun gri Samsun dolomit taşı ,

Samsun Podima Taşı


Samsun Podima , Samsun podima taşı , Samsun podima çakıl taşı , Samsun podima çakıl taşları , Samsun podima taşı fiyatı ve Samsun podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Samsun Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Samsun boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı