Sakarya

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Sakarya Granit

Sakarya Granit , Sakarya granit taşı , Sakarya granit küp taşı , Sakarya granit küp taş Sakarya granit bordür taşı , Sakarya granit plak taşı , Sakarya granit plaka , Sakarya granit oluk taşı , Sakarya granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Sakarya Bazalt Taşı


Sakarya bazalt , Sakarya bazalt taşı , Sakarya bazalt küp taşı , Sakarya bazalt plak taşı , Sakarya bazalt plaka taşı , Sakarya bazalt bordür taşı , Sakarya bazalt oluk taşı , Sakarya bazalt patlatma taşı , Sakarya doğal bazalt taşı , cilalı Sakarya bazalt taşı , Sakarya patineli Sakarya bazalt taşı , fırçalı Sakarya bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Sakarya Traverten Taşı


Sakarya traverten, Sakarya traverten taşı , Sakarya traverten mermer Sakarya Traverten Patlatma Sakarya Traverten eskitme Sakarya traverten tamburlu taş Sakarya açık traverten Sakarya traverten taşı , kaplama Sakarya traverten taşı , yer döşeme Sakarya traverten taşı , dekor Sakarya traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Sakarya kayrak , Sakarya kayrak taşı , Sakarya doğal kayrak taşı , Sakarya ebatlı kayrak taşı , Sakarya Bodrum kayrak taşı , Sakarya Muğla kayrak taşı , Sakarya Sakarya Kayrak Taşı , Sakarya sarı kayrak taşı , Sakarya siyah kayrak taşı ve Sakarya Sakarya Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Sakarya Andezit Taşı

Sakarya andezit , Sakarya andezit taşı , Sakarya andezit plak taşı , Sakarya andezit plaka taşı , Sakarya anezit bordür taşı , Sakarya andezit oluk taşı , Sakarya andezit küp taşı , Sakarya andezit küp taş Sakarya andezit çarpma taş Sakarya andezit mucartalı döşeme taşı , Sakarya andezit patlatma Sakarya andezit sütun Sakarya andezit Sakarya taşı , Sakarya andezit gir plak taşı , Sakarya andezit taşı gül kurusu ,

Sakarya Dere Taşı


Sakarya dere taşı , Sakarya doğal dere taşı , Sakarya dere çakıl taşı , Sakarya beyaz dere taşı , Sakarya gri dere taşı , Sakarya sarı dere taşı , Sakarya karışık dere taşı , bordo Sakarya dere taşı , yassı Sakarya dere çakıl taşı ,

Sakarya Dolaomit Taşı


Sakarya dolomit , Sakarya dolamit taşı , Sakarya dolomit taşı , beyaz Sakarya dolomit taşı , siyah Sakarya dolomit taşı , Sakarya gri Sakarya dolomit taşı ,

Sakarya Podima Taşı


Sakarya Podima , Sakarya podima taşı , Sakarya podima çakıl taşı , Sakarya podima çakıl taşları , Sakarya podima taşı fiyatı ve Sakarya podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Sakarya Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Sakarya boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı