Rize

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Rize Granit

Rize Granit , Rize granit taşı , Rize granit küp taşı , Rize granit küp taş Rize granit bordür taşı , Rize granit plak taşı , Rize granit plaka , Rize granit oluk taşı , Rize granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Rize Bazalt Taşı


Rize bazalt , Rize bazalt taşı , Rize bazalt küp taşı , Rize bazalt plak taşı , Rize bazalt plaka taşı , Rize bazalt bordür taşı , Rize bazalt oluk taşı , Rize bazalt patlatma taşı , Rize doğal bazalt taşı , cilalı Rize bazalt taşı , Rize patineli Rize bazalt taşı , fırçalı Rize bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Rize Traverten Taşı


Rize traverten, Rize traverten taşı , Rize traverten mermer Rize Traverten Patlatma Rize Traverten eskitme Rize traverten tamburlu taş Rize açık traverten Rize traverten taşı , kaplama Rize traverten taşı , yer döşeme Rize traverten taşı , dekor Rize traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Rize kayrak , Rize kayrak taşı , Rize doğal kayrak taşı , Rize ebatlı kayrak taşı , Rize Bodrum kayrak taşı , Rize Muğla kayrak taşı , Rize Rize Kayrak Taşı , Rize sarı kayrak taşı , Rize siyah kayrak taşı ve Rize Rize Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Rize Andezit Taşı

Rize andezit , Rize andezit taşı , Rize andezit plak taşı , Rize andezit plaka taşı , Rize anezit bordür taşı , Rize andezit oluk taşı , Rize andezit küp taşı , Rize andezit küp taş Rize andezit çarpma taş Rize andezit mucartalı döşeme taşı , Rize andezit patlatma Rize andezit sütun Rize andezit Rize taşı , Rize andezit gir plak taşı , Rize andezit taşı gül kurusu ,

Rize Dere Taşı


Rize dere taşı , Rize doğal dere taşı , Rize dere çakıl taşı , Rize beyaz dere taşı , Rize gri dere taşı , Rize sarı dere taşı , Rize karışık dere taşı , bordo Rize dere taşı , yassı Rize dere çakıl taşı ,

Rize Dolaomit Taşı


Rize dolomit , Rize dolamit taşı , Rize dolomit taşı , beyaz Rize dolomit taşı , siyah Rize dolomit taşı , Rize gri Rize dolomit taşı ,

Rize Podima Taşı


Rize Podima , Rize podima taşı , Rize podima çakıl taşı , Rize podima çakıl taşları , Rize podima taşı fiyatı ve Rize podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Rize Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Rize boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı