Osmaniye

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Osmaniye Granit

Osmaniye Granit , Osmaniye granit taşı , Osmaniye granit küp taşı , Osmaniye granit küp taş Osmaniye granit bordür taşı , Osmaniye granit plak taşı , Osmaniye granit plaka , Osmaniye granit oluk taşı , Osmaniye granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Osmaniye Bazalt Taşı


Osmaniye bazalt , Osmaniye bazalt taşı , Osmaniye bazalt küp taşı , Osmaniye bazalt plak taşı , Osmaniye bazalt plaka taşı , Osmaniye bazalt bordür taşı , Osmaniye bazalt oluk taşı , Osmaniye bazalt patlatma taşı , Osmaniye doğal bazalt taşı , cilalı Osmaniye bazalt taşı , Osmaniye patineli Osmaniye bazalt taşı , fırçalı Osmaniye bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Osmaniye Traverten Taşı


Osmaniye traverten, Osmaniye traverten taşı , Osmaniye traverten mermer Osmaniye Traverten Patlatma Osmaniye Traverten eskitme Osmaniye traverten tamburlu taş Osmaniye açık traverten Osmaniye traverten taşı , kaplama Osmaniye traverten taşı , yer döşeme Osmaniye traverten taşı , dekor Osmaniye traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Osmaniye kayrak , Osmaniye kayrak taşı , Osmaniye doğal kayrak taşı , Osmaniye ebatlı kayrak taşı , Osmaniye Bodrum kayrak taşı , Osmaniye Muğla kayrak taşı , Osmaniye Osmaniye Kayrak Taşı , Osmaniye sarı kayrak taşı , Osmaniye siyah kayrak taşı ve Osmaniye Osmaniye Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Osmaniye Andezit Taşı

Osmaniye andezit , Osmaniye andezit taşı , Osmaniye andezit plak taşı , Osmaniye andezit plaka taşı , Osmaniye anezit bordür taşı , Osmaniye andezit oluk taşı , Osmaniye andezit küp taşı , Osmaniye andezit küp taş Osmaniye andezit çarpma taş Osmaniye andezit mucartalı döşeme taşı , Osmaniye andezit patlatma Osmaniye andezit sütun Osmaniye andezit Osmaniye taşı , Osmaniye andezit gir plak taşı , Osmaniye andezit taşı gül kurusu ,

Osmaniye Dere Taşı


Osmaniye dere taşı , Osmaniye doğal dere taşı , Osmaniye dere çakıl taşı , Osmaniye beyaz dere taşı , Osmaniye gri dere taşı , Osmaniye sarı dere taşı , Osmaniye karışık dere taşı , bordo Osmaniye dere taşı , yassı Osmaniye dere çakıl taşı ,

Osmaniye Dolaomit Taşı


Osmaniye dolomit , Osmaniye dolamit taşı , Osmaniye dolomit taşı , beyaz Osmaniye dolomit taşı , siyah Osmaniye dolomit taşı , Osmaniye gri Osmaniye dolomit taşı ,

Osmaniye Podima Taşı


Osmaniye Podima , Osmaniye podima taşı , Osmaniye podima çakıl taşı , Osmaniye podima çakıl taşları , Osmaniye podima taşı fiyatı ve Osmaniye podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Osmaniye Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Osmaniye boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı