Ordu

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Ordu Granit

Ordu Granit , Ordu granit taşı , Ordu granit küp taşı , Ordu granit küp taş Ordu granit bordür taşı , Ordu granit plak taşı , Ordu granit plaka , Ordu granit oluk taşı , Ordu granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Ordu Bazalt Taşı


Ordu bazalt , Ordu bazalt taşı , Ordu bazalt küp taşı , Ordu bazalt plak taşı , Ordu bazalt plaka taşı , Ordu bazalt bordür taşı , Ordu bazalt oluk taşı , Ordu bazalt patlatma taşı , Ordu doğal bazalt taşı , cilalı Ordu bazalt taşı , Ordu patineli Ordu bazalt taşı , fırçalı Ordu bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Ordu Traverten Taşı


Ordu traverten, Ordu traverten taşı , Ordu traverten mermer Ordu Traverten Patlatma Ordu Traverten eskitme Ordu traverten tamburlu taş Ordu açık traverten Ordu traverten taşı , kaplama Ordu traverten taşı , yer döşeme Ordu traverten taşı , dekor Ordu traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Ordu kayrak , Ordu kayrak taşı , Ordu doğal kayrak taşı , Ordu ebatlı kayrak taşı , Ordu Bodrum kayrak taşı , Ordu Muğla kayrak taşı , Ordu Ordu Kayrak Taşı , Ordu sarı kayrak taşı , Ordu siyah kayrak taşı ve Ordu Ordu Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Ordu Andezit Taşı

Ordu andezit , Ordu andezit taşı , Ordu andezit plak taşı , Ordu andezit plaka taşı , Ordu anezit bordür taşı , Ordu andezit oluk taşı , Ordu andezit küp taşı , Ordu andezit küp taş Ordu andezit çarpma taş Ordu andezit mucartalı döşeme taşı , Ordu andezit patlatma Ordu andezit sütun Ordu andezit Ordu taşı , Ordu andezit gir plak taşı , Ordu andezit taşı gül kurusu ,

Ordu Dere Taşı


Ordu dere taşı , Ordu doğal dere taşı , Ordu dere çakıl taşı , Ordu beyaz dere taşı , Ordu gri dere taşı , Ordu sarı dere taşı , Ordu karışık dere taşı , bordo Ordu dere taşı , yassı Ordu dere çakıl taşı ,

Ordu Dolaomit Taşı


Ordu dolomit , Ordu dolamit taşı , Ordu dolomit taşı , beyaz Ordu dolomit taşı , siyah Ordu dolomit taşı , Ordu gri Ordu dolomit taşı ,

Ordu Podima Taşı


Ordu Podima , Ordu podima taşı , Ordu podima çakıl taşı , Ordu podima çakıl taşları , Ordu podima taşı fiyatı ve Ordu podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Ordu Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Ordu boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı