Niksar

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Niksar Granit

Niksar Granit , Niksar granit taşı , Niksar granit küp taşı , Niksar granit küp taş Niksar granit bordür taşı , Niksar granit plak taşı , Niksar granit plaka , Niksar granit oluk taşı , Niksar granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Niksar Bazalt Taşı


Niksar bazalt , Niksar bazalt taşı , Niksar bazalt küp taşı , Niksar bazalt plak taşı , Niksar bazalt plaka taşı , Niksar bazalt bordür taşı , Niksar bazalt oluk taşı , Niksar bazalt patlatma taşı , Niksar doğal bazalt taşı , cilalı Niksar bazalt taşı , Niksar patineli Niksar bazalt taşı , fırçalı Niksar bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Niksar Traverten Taşı


Niksar traverten, Niksar traverten taşı , Niksar traverten mermer Niksar Traverten Patlatma Niksar Traverten eskitme Niksar traverten tamburlu taş Niksar açık traverten Niksar traverten taşı , kaplama Niksar traverten taşı , yer döşeme Niksar traverten taşı , dekor Niksar traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Niksar kayrak , Niksar kayrak taşı , Niksar doğal kayrak taşı , Niksar ebatlı kayrak taşı , Niksar Bodrum kayrak taşı , Niksar Muğla kayrak taşı , Niksar Niksar Kayrak Taşı , Niksar sarı kayrak taşı , Niksar siyah kayrak taşı ve Niksar Niksar Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Niksar Andezit Taşı

Niksar andezit , Niksar andezit taşı , Niksar andezit plak taşı , Niksar andezit plaka taşı , Niksar anezit bordür taşı , Niksar andezit oluk taşı , Niksar andezit küp taşı , Niksar andezit küp taş Niksar andezit çarpma taş Niksar andezit mucartalı döşeme taşı , Niksar andezit patlatma Niksar andezit sütun Niksar andezit Niksar taşı , Niksar andezit gir plak taşı , Niksar andezit taşı gül kurusu ,

Niksar Dere Taşı


Niksar dere taşı , Niksar doğal dere taşı , Niksar dere çakıl taşı , Niksar beyaz dere taşı , Niksar gri dere taşı , Niksar sarı dere taşı , Niksar karışık dere taşı , bordo Niksar dere taşı , yassı Niksar dere çakıl taşı ,

Niksar Dolaomit Taşı


Niksar dolomit , Niksar dolamit taşı , Niksar dolomit taşı , beyaz Niksar dolomit taşı , siyah Niksar dolomit taşı , Niksar gri Niksar dolomit taşı ,

Niksar Podima Taşı


Niksar Podima , Niksar podima taşı , Niksar podima çakıl taşı , Niksar podima çakıl taşları , Niksar podima taşı fiyatı ve Niksar podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Niksar Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Niksar boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı