Niğde

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Niğde Granit

Niğde Granit , Niğde granit taşı , Niğde granit küp taşı , Niğde granit küp taş Niğde granit bordür taşı , Niğde granit plak taşı , Niğde granit plaka , Niğde granit oluk taşı , Niğde granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Niğde Bazalt Taşı


Niğde bazalt , Niğde bazalt taşı , Niğde bazalt küp taşı , Niğde bazalt plak taşı , Niğde bazalt plaka taşı , Niğde bazalt bordür taşı , Niğde bazalt oluk taşı , Niğde bazalt patlatma taşı , Niğde doğal bazalt taşı , cilalı Niğde bazalt taşı , Niğde patineli Niğde bazalt taşı , fırçalı Niğde bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Niğde Traverten Taşı


Niğde traverten, Niğde traverten taşı , Niğde traverten mermer Niğde Traverten Patlatma Niğde Traverten eskitme Niğde traverten tamburlu taş Niğde açık traverten Niğde traverten taşı , kaplama Niğde traverten taşı , yer döşeme Niğde traverten taşı , dekor Niğde traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Niğde kayrak , Niğde kayrak taşı , Niğde doğal kayrak taşı , Niğde ebatlı kayrak taşı , Niğde Bodrum kayrak taşı , Niğde Muğla kayrak taşı , Niğde Niğde Kayrak Taşı , Niğde sarı kayrak taşı , Niğde siyah kayrak taşı ve Niğde Niğde Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Niğde Andezit Taşı

Niğde andezit , Niğde andezit taşı , Niğde andezit plak taşı , Niğde andezit plaka taşı , Niğde anezit bordür taşı , Niğde andezit oluk taşı , Niğde andezit küp taşı , Niğde andezit küp taş Niğde andezit çarpma taş Niğde andezit mucartalı döşeme taşı , Niğde andezit patlatma Niğde andezit sütun Niğde andezit Niğde taşı , Niğde andezit gir plak taşı , Niğde andezit taşı gül kurusu ,

Niğde Dere Taşı


Niğde dere taşı , Niğde doğal dere taşı , Niğde dere çakıl taşı , Niğde beyaz dere taşı , Niğde gri dere taşı , Niğde sarı dere taşı , Niğde karışık dere taşı , bordo Niğde dere taşı , yassı Niğde dere çakıl taşı ,

Niğde Dolaomit Taşı


Niğde dolomit , Niğde dolamit taşı , Niğde dolomit taşı , beyaz Niğde dolomit taşı , siyah Niğde dolomit taşı , Niğde gri Niğde dolomit taşı ,

Niğde Podima Taşı


Niğde Podima , Niğde podima taşı , Niğde podima çakıl taşı , Niğde podima çakıl taşları , Niğde podima taşı fiyatı ve Niğde podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Niğde Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Niğde boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı