Nevşehir

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Nevşehir Granit

Nevşehir Granit , Nevşehir granit taşı , Nevşehir granit küp taşı , Nevşehir granit küp taş Nevşehir granit bordür taşı , Nevşehir granit plak taşı , Nevşehir granit plaka , Nevşehir granit oluk taşı , Nevşehir granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Nevşehir Bazalt Taşı


Nevşehir bazalt , Nevşehir bazalt taşı , Nevşehir bazalt küp taşı , Nevşehir bazalt plak taşı , Nevşehir bazalt plaka taşı , Nevşehir bazalt bordür taşı , Nevşehir bazalt oluk taşı , Nevşehir bazalt patlatma taşı , Nevşehir doğal bazalt taşı , cilalı Nevşehir bazalt taşı , Nevşehir patineli Nevşehir bazalt taşı , fırçalı Nevşehir bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Nevşehir Traverten Taşı


Nevşehir traverten, Nevşehir traverten taşı , Nevşehir traverten mermer Nevşehir Traverten Patlatma Nevşehir Traverten eskitme Nevşehir traverten tamburlu taş Nevşehir açık traverten Nevşehir traverten taşı , kaplama Nevşehir traverten taşı , yer döşeme Nevşehir traverten taşı , dekor Nevşehir traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Nevşehir kayrak , Nevşehir kayrak taşı , Nevşehir doğal kayrak taşı , Nevşehir ebatlı kayrak taşı , Nevşehir Bodrum kayrak taşı , Nevşehir Muğla kayrak taşı , Nevşehir Nevşehir Kayrak Taşı , Nevşehir sarı kayrak taşı , Nevşehir siyah kayrak taşı ve Nevşehir Nevşehir Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Nevşehir Andezit Taşı

Nevşehir andezit , Nevşehir andezit taşı , Nevşehir andezit plak taşı , Nevşehir andezit plaka taşı , Nevşehir anezit bordür taşı , Nevşehir andezit oluk taşı , Nevşehir andezit küp taşı , Nevşehir andezit küp taş Nevşehir andezit çarpma taş Nevşehir andezit mucartalı döşeme taşı , Nevşehir andezit patlatma Nevşehir andezit sütun Nevşehir andezit Nevşehir taşı , Nevşehir andezit gir plak taşı , Nevşehir andezit taşı gül kurusu ,

Nevşehir Dere Taşı


Nevşehir dere taşı , Nevşehir doğal dere taşı , Nevşehir dere çakıl taşı , Nevşehir beyaz dere taşı , Nevşehir gri dere taşı , Nevşehir sarı dere taşı , Nevşehir karışık dere taşı , bordo Nevşehir dere taşı , yassı Nevşehir dere çakıl taşı ,

Nevşehir Dolaomit Taşı


Nevşehir dolomit , Nevşehir dolamit taşı , Nevşehir dolomit taşı , beyaz Nevşehir dolomit taşı , siyah Nevşehir dolomit taşı , Nevşehir gri Nevşehir dolomit taşı ,

Nevşehir Podima Taşı


Nevşehir Podima , Nevşehir podima taşı , Nevşehir podima çakıl taşı , Nevşehir podima çakıl taşları , Nevşehir podima taşı fiyatı ve Nevşehir podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Nevşehir Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Nevşehir boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı