Muş

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Muş Granit

Muş Granit , Muş granit taşı , Muş granit küp taşı , Muş granit küp taş Muş granit bordür taşı , Muş granit plak taşı , Muş granit plaka , Muş granit oluk taşı , Muş granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Muş Bazalt Taşı


Muş bazalt , Muş bazalt taşı , Muş bazalt küp taşı , Muş bazalt plak taşı , Muş bazalt plaka taşı , Muş bazalt bordür taşı , Muş bazalt oluk taşı , Muş bazalt patlatma taşı , Muş doğal bazalt taşı , cilalı Muş bazalt taşı , Muş patineli Muş bazalt taşı , fırçalı Muş bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Muş Traverten Taşı


Muş traverten, Muş traverten taşı , Muş traverten mermer Muş Traverten Patlatma Muş Traverten eskitme Muş traverten tamburlu taş Muş açık traverten Muş traverten taşı , kaplama Muş traverten taşı , yer döşeme Muş traverten taşı , dekor Muş traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Muş kayrak , Muş kayrak taşı , Muş doğal kayrak taşı , Muş ebatlı kayrak taşı , Muş Bodrum kayrak taşı , Muş Muğla kayrak taşı , Muş Muş Kayrak Taşı , Muş sarı kayrak taşı , Muş siyah kayrak taşı ve Muş Muş Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Muş Andezit Taşı

Muş andezit , Muş andezit taşı , Muş andezit plak taşı , Muş andezit plaka taşı , Muş anezit bordür taşı , Muş andezit oluk taşı , Muş andezit küp taşı , Muş andezit küp taş Muş andezit çarpma taş Muş andezit mucartalı döşeme taşı , Muş andezit patlatma Muş andezit sütun Muş andezit Muş taşı , Muş andezit gir plak taşı , Muş andezit taşı gül kurusu ,

Muş Dere Taşı


Muş dere taşı , Muş doğal dere taşı , Muş dere çakıl taşı , Muş beyaz dere taşı , Muş gri dere taşı , Muş sarı dere taşı , Muş karışık dere taşı , bordo Muş dere taşı , yassı Muş dere çakıl taşı ,

Muş Dolaomit Taşı


Muş dolomit , Muş dolamit taşı , Muş dolomit taşı , beyaz Muş dolomit taşı , siyah Muş dolomit taşı , Muş gri Muş dolomit taşı ,

Muş Podima Taşı


Muş Podima , Muş podima taşı , Muş podima çakıl taşı , Muş podima çakıl taşları , Muş podima taşı fiyatı ve Muş podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Muş Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Muş boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı