Muğla

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Muğla Granit

Muğla Granit , Muğla granit taşı , Muğla granit küp taşı , Muğla granit küp taş Muğla granit bordür taşı , Muğla granit plak taşı , Muğla granit plaka , Muğla granit oluk taşı , Muğla granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Muğla Bazalt Taşı


Muğla bazalt , Muğla bazalt taşı , Muğla bazalt küp taşı , Muğla bazalt plak taşı , Muğla bazalt plaka taşı , Muğla bazalt bordür taşı , Muğla bazalt oluk taşı , Muğla bazalt patlatma taşı , Muğla doğal bazalt taşı , cilalı Muğla bazalt taşı , Muğla patineli Muğla bazalt taşı , fırçalı Muğla bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Muğla Traverten Taşı


Muğla traverten, Muğla traverten taşı , Muğla traverten mermer Muğla Traverten Patlatma Muğla Traverten eskitme Muğla traverten tamburlu taş Muğla açık traverten Muğla traverten taşı , kaplama Muğla traverten taşı , yer döşeme Muğla traverten taşı , dekor Muğla traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Muğla kayrak , Muğla kayrak taşı , Muğla doğal kayrak taşı , Muğla ebatlı kayrak taşı , Muğla Bodrum kayrak taşı , Muğla Muğla kayrak taşı , Muğla Muğla Kayrak Taşı , Muğla sarı kayrak taşı , Muğla siyah kayrak taşı ve Muğla Muğla Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Muğla Andezit Taşı

Muğla andezit , Muğla andezit taşı , Muğla andezit plak taşı , Muğla andezit plaka taşı , Muğla anezit bordür taşı , Muğla andezit oluk taşı , Muğla andezit küp taşı , Muğla andezit küp taş Muğla andezit çarpma taş Muğla andezit mucartalı döşeme taşı , Muğla andezit patlatma Muğla andezit sütun Muğla andezit Muğla taşı , Muğla andezit gir plak taşı , Muğla andezit taşı gül kurusu ,

Muğla Dere Taşı


Muğla dere taşı , Muğla doğal dere taşı , Muğla dere çakıl taşı , Muğla beyaz dere taşı , Muğla gri dere taşı , Muğla sarı dere taşı , Muğla karışık dere taşı , bordo Muğla dere taşı , yassı Muğla dere çakıl taşı ,

Muğla Dolaomit Taşı


Muğla dolomit , Muğla dolamit taşı , Muğla dolomit taşı , beyaz Muğla dolomit taşı , siyah Muğla dolomit taşı , Muğla gri Muğla dolomit taşı ,

Muğla Podima Taşı


Muğla Podima , Muğla podima taşı , Muğla podima çakıl taşı , Muğla podima çakıl taşları , Muğla podima taşı fiyatı ve Muğla podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Muğla Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Muğla boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı