Mersin

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Mersin Granit

Mersin Granit , Mersin granit taşı , Mersin granit küp taşı , Mersin granit küp taş Mersin granit bordür taşı , Mersin granit plak taşı , Mersin granit plaka , Mersin granit oluk taşı , Mersin granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Mersin Bazalt Taşı


Mersin bazalt , Mersin bazalt taşı , Mersin bazalt küp taşı , Mersin bazalt plak taşı , Mersin bazalt plaka taşı , Mersin bazalt bordür taşı , Mersin bazalt oluk taşı , Mersin bazalt patlatma taşı , Mersin doğal bazalt taşı , cilalı Mersin bazalt taşı , Mersin patineli Mersin bazalt taşı , fırçalı Mersin bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Mersin Traverten Taşı


Mersin traverten, Mersin traverten taşı , Mersin traverten mermer Mersin Traverten Patlatma Mersin Traverten eskitme Mersin traverten tamburlu taş Mersin açık traverten Mersin traverten taşı , kaplama Mersin traverten taşı , yer döşeme Mersin traverten taşı , dekor Mersin traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Mersin kayrak , Mersin kayrak taşı , Mersin doğal kayrak taşı , Mersin ebatlı kayrak taşı , Mersin Bodrum kayrak taşı , Mersin Muğla kayrak taşı , Mersin Mersin Kayrak Taşı , Mersin sarı kayrak taşı , Mersin siyah kayrak taşı ve Mersin Mersin Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Mersin Andezit Taşı

Mersin andezit , Mersin andezit taşı , Mersin andezit plak taşı , Mersin andezit plaka taşı , Mersin anezit bordür taşı , Mersin andezit oluk taşı , Mersin andezit küp taşı , Mersin andezit küp taş Mersin andezit çarpma taş Mersin andezit mucartalı döşeme taşı , Mersin andezit patlatma Mersin andezit sütun Mersin andezit Mersin taşı , Mersin andezit gir plak taşı , Mersin andezit taşı gül kurusu ,

Mersin Dere Taşı


Mersin dere taşı , Mersin doğal dere taşı , Mersin dere çakıl taşı , Mersin beyaz dere taşı , Mersin gri dere taşı , Mersin sarı dere taşı , Mersin karışık dere taşı , bordo Mersin dere taşı , yassı Mersin dere çakıl taşı ,

Mersin Dolaomit Taşı


Mersin dolomit , Mersin dolamit taşı , Mersin dolomit taşı , beyaz Mersin dolomit taşı , siyah Mersin dolomit taşı , Mersin gri Mersin dolomit taşı ,

Mersin Podima Taşı


Mersin Podima , Mersin podima taşı , Mersin podima çakıl taşı , Mersin podima çakıl taşları , Mersin podima taşı fiyatı ve Mersin podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Mersin Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Mersin boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı