Marmaris

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Marmaris Granit

Marmaris Granit , Marmaris granit taşı , Marmaris granit küp taşı , Marmaris granit küp taş Marmaris granit bordür taşı , Marmaris granit plak taşı , Marmaris granit plaka , Marmaris granit oluk taşı , Marmaris granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Marmaris Bazalt Taşı


Marmaris bazalt , Marmaris bazalt taşı , Marmaris bazalt küp taşı , Marmaris bazalt plak taşı , Marmaris bazalt plaka taşı , Marmaris bazalt bordür taşı , Marmaris bazalt oluk taşı , Marmaris bazalt patlatma taşı , Marmaris doğal bazalt taşı , cilalı Marmaris bazalt taşı , Marmaris patineli Marmaris bazalt taşı , fırçalı Marmaris bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Marmaris Traverten Taşı


Marmaris traverten, Marmaris traverten taşı , Marmaris traverten mermer Marmaris Traverten Patlatma Marmaris Traverten eskitme Marmaris traverten tamburlu taş Marmaris açık traverten Marmaris traverten taşı , kaplama Marmaris traverten taşı , yer döşeme Marmaris traverten taşı , dekor Marmaris traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Marmaris kayrak , Marmaris kayrak taşı , Marmaris doğal kayrak taşı , Marmaris ebatlı kayrak taşı , Marmaris Bodrum kayrak taşı , Marmaris Muğla kayrak taşı , Marmaris Marmaris Kayrak Taşı , Marmaris sarı kayrak taşı , Marmaris siyah kayrak taşı ve Marmaris Marmaris Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Marmaris Andezit Taşı

Marmaris andezit , Marmaris andezit taşı , Marmaris andezit plak taşı , Marmaris andezit plaka taşı , Marmaris anezit bordür taşı , Marmaris andezit oluk taşı , Marmaris andezit küp taşı , Marmaris andezit küp taş Marmaris andezit çarpma taş Marmaris andezit mucartalı döşeme taşı , Marmaris andezit patlatma Marmaris andezit sütun Marmaris andezit Marmaris taşı , Marmaris andezit gir plak taşı , Marmaris andezit taşı gül kurusu ,

Marmaris Dere Taşı


Marmaris dere taşı , Marmaris doğal dere taşı , Marmaris dere çakıl taşı , Marmaris beyaz dere taşı , Marmaris gri dere taşı , Marmaris sarı dere taşı , Marmaris karışık dere taşı , bordo Marmaris dere taşı , yassı Marmaris dere çakıl taşı ,

Marmaris Dolaomit Taşı


Marmaris dolomit , Marmaris dolamit taşı , Marmaris dolomit taşı , beyaz Marmaris dolomit taşı , siyah Marmaris dolomit taşı , Marmaris gri Marmaris dolomit taşı ,

Marmaris Podima Taşı


Marmaris Podima , Marmaris podima taşı , Marmaris podima çakıl taşı , Marmaris podima çakıl taşları , Marmaris podima taşı fiyatı ve Marmaris podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Marmaris Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Marmaris boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı