Mardin

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Mardin Granit

Mardin Granit , Mardin granit taşı , Mardin granit küp taşı , Mardin granit küp taş Mardin granit bordür taşı , Mardin granit plak taşı , Mardin granit plaka , Mardin granit oluk taşı , Mardin granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Mardin Bazalt Taşı


Mardin bazalt , Mardin bazalt taşı , Mardin bazalt küp taşı , Mardin bazalt plak taşı , Mardin bazalt plaka taşı , Mardin bazalt bordür taşı , Mardin bazalt oluk taşı , Mardin bazalt patlatma taşı , Mardin doğal bazalt taşı , cilalı Mardin bazalt taşı , Mardin patineli Mardin bazalt taşı , fırçalı Mardin bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Mardin Traverten Taşı


Mardin traverten, Mardin traverten taşı , Mardin traverten mermer Mardin Traverten Patlatma Mardin Traverten eskitme Mardin traverten tamburlu taş Mardin açık traverten Mardin traverten taşı , kaplama Mardin traverten taşı , yer döşeme Mardin traverten taşı , dekor Mardin traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Mardin kayrak , Mardin kayrak taşı , Mardin doğal kayrak taşı , Mardin ebatlı kayrak taşı , Mardin Bodrum kayrak taşı , Mardin Muğla kayrak taşı , Mardin Mardin Kayrak Taşı , Mardin sarı kayrak taşı , Mardin siyah kayrak taşı ve Mardin Mardin Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Mardin Andezit Taşı

Mardin andezit , Mardin andezit taşı , Mardin andezit plak taşı , Mardin andezit plaka taşı , Mardin anezit bordür taşı , Mardin andezit oluk taşı , Mardin andezit küp taşı , Mardin andezit küp taş Mardin andezit çarpma taş Mardin andezit mucartalı döşeme taşı , Mardin andezit patlatma Mardin andezit sütun Mardin andezit Mardin taşı , Mardin andezit gir plak taşı , Mardin andezit taşı gül kurusu ,

Mardin Dere Taşı


Mardin dere taşı , Mardin doğal dere taşı , Mardin dere çakıl taşı , Mardin beyaz dere taşı , Mardin gri dere taşı , Mardin sarı dere taşı , Mardin karışık dere taşı , bordo Mardin dere taşı , yassı Mardin dere çakıl taşı ,

Mardin Dolaomit Taşı


Mardin dolomit , Mardin dolamit taşı , Mardin dolomit taşı , beyaz Mardin dolomit taşı , siyah Mardin dolomit taşı , Mardin gri Mardin dolomit taşı ,

Mardin Podima Taşı


Mardin Podima , Mardin podima taşı , Mardin podima çakıl taşı , Mardin podima çakıl taşları , Mardin podima taşı fiyatı ve Mardin podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Mardin Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Mardin boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı