Manisa

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Manisa Granit

Manisa Granit , Manisa granit taşı , Manisa granit küp taşı , Manisa granit küp taş Manisa granit bordür taşı , Manisa granit plak taşı , Manisa granit plaka , Manisa granit oluk taşı , Manisa granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Manisa Bazalt Taşı


Manisa bazalt , Manisa bazalt taşı , Manisa bazalt küp taşı , Manisa bazalt plak taşı , Manisa bazalt plaka taşı , Manisa bazalt bordür taşı , Manisa bazalt oluk taşı , Manisa bazalt patlatma taşı , Manisa doğal bazalt taşı , cilalı Manisa bazalt taşı , Manisa patineli Manisa bazalt taşı , fırçalı Manisa bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Manisa Traverten Taşı


Manisa traverten, Manisa traverten taşı , Manisa traverten mermer Manisa Traverten Patlatma Manisa Traverten eskitme Manisa traverten tamburlu taş Manisa açık traverten Manisa traverten taşı , kaplama Manisa traverten taşı , yer döşeme Manisa traverten taşı , dekor Manisa traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Manisa kayrak , Manisa kayrak taşı , Manisa doğal kayrak taşı , Manisa ebatlı kayrak taşı , Manisa Bodrum kayrak taşı , Manisa Muğla kayrak taşı , Manisa Manisa Kayrak Taşı , Manisa sarı kayrak taşı , Manisa siyah kayrak taşı ve Manisa Manisa Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Manisa Andezit Taşı

Manisa andezit , Manisa andezit taşı , Manisa andezit plak taşı , Manisa andezit plaka taşı , Manisa anezit bordür taşı , Manisa andezit oluk taşı , Manisa andezit küp taşı , Manisa andezit küp taş Manisa andezit çarpma taş Manisa andezit mucartalı döşeme taşı , Manisa andezit patlatma Manisa andezit sütun Manisa andezit Manisa taşı , Manisa andezit gir plak taşı , Manisa andezit taşı gül kurusu ,

Manisa Dere Taşı


Manisa dere taşı , Manisa doğal dere taşı , Manisa dere çakıl taşı , Manisa beyaz dere taşı , Manisa gri dere taşı , Manisa sarı dere taşı , Manisa karışık dere taşı , bordo Manisa dere taşı , yassı Manisa dere çakıl taşı ,

Manisa Dolaomit Taşı


Manisa dolomit , Manisa dolamit taşı , Manisa dolomit taşı , beyaz Manisa dolomit taşı , siyah Manisa dolomit taşı , Manisa gri Manisa dolomit taşı ,

Manisa Podima Taşı


Manisa Podima , Manisa podima taşı , Manisa podima çakıl taşı , Manisa podima çakıl taşları , Manisa podima taşı fiyatı ve Manisa podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Manisa Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Manisa boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı