Konya

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Konya Granit

Konya Granit , Konya granit taşı , Konya granit küp taşı , Konya granit küp taş Konya granit bordür taşı , Konya granit plak taşı , Konya granit plaka , Konya granit oluk taşı , Konya granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Konya Bazalt Taşı


Konya bazalt , Konya bazalt taşı , Konya bazalt küp taşı , Konya bazalt plak taşı , Konya bazalt plaka taşı , Konya bazalt bordür taşı , Konya bazalt oluk taşı , Konya bazalt patlatma taşı , Konya doğal bazalt taşı , cilalı Konya bazalt taşı , Konya patineli Konya bazalt taşı , fırçalı Konya bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Konya Traverten Taşı


Konya traverten, Konya traverten taşı , Konya traverten mermer Konya Traverten Patlatma Konya Traverten eskitme Konya traverten tamburlu taş Konya açık traverten Konya traverten taşı , kaplama Konya traverten taşı , yer döşeme Konya traverten taşı , dekor Konya traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Konya kayrak , Konya kayrak taşı , Konya doğal kayrak taşı , Konya ebatlı kayrak taşı , Konya Bodrum kayrak taşı , Konya Muğla kayrak taşı , Konya Konya Kayrak Taşı , Konya sarı kayrak taşı , Konya siyah kayrak taşı ve Konya Konya Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Konya Andezit Taşı

Konya andezit , Konya andezit taşı , Konya andezit plak taşı , Konya andezit plaka taşı , Konya anezit bordür taşı , Konya andezit oluk taşı , Konya andezit küp taşı , Konya andezit küp taş Konya andezit çarpma taş Konya andezit mucartalı döşeme taşı , Konya andezit patlatma Konya andezit sütun Konya andezit Konya taşı , Konya andezit gir plak taşı , Konya andezit taşı gül kurusu ,

Konya Dere Taşı


Konya dere taşı , Konya doğal dere taşı , Konya dere çakıl taşı , Konya beyaz dere taşı , Konya gri dere taşı , Konya sarı dere taşı , Konya karışık dere taşı , bordo Konya dere taşı , yassı Konya dere çakıl taşı ,

Konya Dolaomit Taşı


Konya dolomit , Konya dolamit taşı , Konya dolomit taşı , beyaz Konya dolomit taşı , siyah Konya dolomit taşı , Konya gri Konya dolomit taşı ,

Konya Podima Taşı


Konya Podima , Konya podima taşı , Konya podima çakıl taşı , Konya podima çakıl taşları , Konya podima taşı fiyatı ve Konya podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Konya Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Konya boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı