Kocaeli

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Kocaeli Granit

Kocaeli Granit , Kocaeli granit taşı , Kocaeli granit küp taşı , Kocaeli granit küp taş Kocaeli granit bordür taşı , Kocaeli granit plak taşı , Kocaeli granit plaka , Kocaeli granit oluk taşı , Kocaeli granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Kocaeli Bazalt Taşı


Kocaeli bazalt , Kocaeli bazalt taşı , Kocaeli bazalt küp taşı , Kocaeli bazalt plak taşı , Kocaeli bazalt plaka taşı , Kocaeli bazalt bordür taşı , Kocaeli bazalt oluk taşı , Kocaeli bazalt patlatma taşı , Kocaeli doğal bazalt taşı , cilalı Kocaeli bazalt taşı , Kocaeli patineli Kocaeli bazalt taşı , fırçalı Kocaeli bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Kocaeli Traverten Taşı


Kocaeli traverten, Kocaeli traverten taşı , Kocaeli traverten mermer Kocaeli Traverten Patlatma Kocaeli Traverten eskitme Kocaeli traverten tamburlu taş Kocaeli açık traverten Kocaeli traverten taşı , kaplama Kocaeli traverten taşı , yer döşeme Kocaeli traverten taşı , dekor Kocaeli traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Kocaeli kayrak , Kocaeli kayrak taşı , Kocaeli doğal kayrak taşı , Kocaeli ebatlı kayrak taşı , Kocaeli Bodrum kayrak taşı , Kocaeli Muğla kayrak taşı , Kocaeli Kocaeli Kayrak Taşı , Kocaeli sarı kayrak taşı , Kocaeli siyah kayrak taşı ve Kocaeli Kocaeli Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Kocaeli Andezit Taşı

Kocaeli andezit , Kocaeli andezit taşı , Kocaeli andezit plak taşı , Kocaeli andezit plaka taşı , Kocaeli anezit bordür taşı , Kocaeli andezit oluk taşı , Kocaeli andezit küp taşı , Kocaeli andezit küp taş Kocaeli andezit çarpma taş Kocaeli andezit mucartalı döşeme taşı , Kocaeli andezit patlatma Kocaeli andezit sütun Kocaeli andezit Kocaeli taşı , Kocaeli andezit gir plak taşı , Kocaeli andezit taşı gül kurusu ,

Kocaeli Dere Taşı


Kocaeli dere taşı , Kocaeli doğal dere taşı , Kocaeli dere çakıl taşı , Kocaeli beyaz dere taşı , Kocaeli gri dere taşı , Kocaeli sarı dere taşı , Kocaeli karışık dere taşı , bordo Kocaeli dere taşı , yassı Kocaeli dere çakıl taşı ,

Kocaeli Dolaomit Taşı


Kocaeli dolomit , Kocaeli dolamit taşı , Kocaeli dolomit taşı , beyaz Kocaeli dolomit taşı , siyah Kocaeli dolomit taşı , Kocaeli gri Kocaeli dolomit taşı ,

Kocaeli Podima Taşı


Kocaeli Podima , Kocaeli podima taşı , Kocaeli podima çakıl taşı , Kocaeli podima çakıl taşları , Kocaeli podima taşı fiyatı ve Kocaeli podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Kocaeli Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Kocaeli boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı