Kırşehir

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Kırşehir Granit

Kırşehir Granit , Kırşehir granit taşı , Kırşehir granit küp taşı , Kırşehir granit küp taş Kırşehir granit bordür taşı , Kırşehir granit plak taşı , Kırşehir granit plaka , Kırşehir granit oluk taşı , Kırşehir granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Kırşehir Bazalt Taşı


Kırşehir bazalt , Kırşehir bazalt taşı , Kırşehir bazalt küp taşı , Kırşehir bazalt plak taşı , Kırşehir bazalt plaka taşı , Kırşehir bazalt bordür taşı , Kırşehir bazalt oluk taşı , Kırşehir bazalt patlatma taşı , Kırşehir doğal bazalt taşı , cilalı Kırşehir bazalt taşı , Kırşehir patineli Kırşehir bazalt taşı , fırçalı Kırşehir bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Kırşehir Traverten Taşı


Kırşehir traverten, Kırşehir traverten taşı , Kırşehir traverten mermer Kırşehir Traverten Patlatma Kırşehir Traverten eskitme Kırşehir traverten tamburlu taş Kırşehir açık traverten Kırşehir traverten taşı , kaplama Kırşehir traverten taşı , yer döşeme Kırşehir traverten taşı , dekor Kırşehir traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Kırşehir kayrak , Kırşehir kayrak taşı , Kırşehir doğal kayrak taşı , Kırşehir ebatlı kayrak taşı , Kırşehir Bodrum kayrak taşı , Kırşehir Muğla kayrak taşı , Kırşehir Kırşehir Kayrak Taşı , Kırşehir sarı kayrak taşı , Kırşehir siyah kayrak taşı ve Kırşehir Kırşehir Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Kırşehir Andezit Taşı

Kırşehir andezit , Kırşehir andezit taşı , Kırşehir andezit plak taşı , Kırşehir andezit plaka taşı , Kırşehir anezit bordür taşı , Kırşehir andezit oluk taşı , Kırşehir andezit küp taşı , Kırşehir andezit küp taş Kırşehir andezit çarpma taş Kırşehir andezit mucartalı döşeme taşı , Kırşehir andezit patlatma Kırşehir andezit sütun Kırşehir andezit Kırşehir taşı , Kırşehir andezit gir plak taşı , Kırşehir andezit taşı gül kurusu ,

Kırşehir Dere Taşı


Kırşehir dere taşı , Kırşehir doğal dere taşı , Kırşehir dere çakıl taşı , Kırşehir beyaz dere taşı , Kırşehir gri dere taşı , Kırşehir sarı dere taşı , Kırşehir karışık dere taşı , bordo Kırşehir dere taşı , yassı Kırşehir dere çakıl taşı ,

Kırşehir Dolaomit Taşı


Kırşehir dolomit , Kırşehir dolamit taşı , Kırşehir dolomit taşı , beyaz Kırşehir dolomit taşı , siyah Kırşehir dolomit taşı , Kırşehir gri Kırşehir dolomit taşı ,

Kırşehir Podima Taşı


Kırşehir Podima , Kırşehir podima taşı , Kırşehir podima çakıl taşı , Kırşehir podima çakıl taşları , Kırşehir podima taşı fiyatı ve Kırşehir podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Kırşehir Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Kırşehir boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı