Kırklareli

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Kırklareli Granit

Kırklareli Granit , Kırklareli granit taşı , Kırklareli granit küp taşı , Kırklareli granit küp taş Kırklareli granit bordür taşı , Kırklareli granit plak taşı , Kırklareli granit plaka , Kırklareli granit oluk taşı , Kırklareli granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Kırklareli Bazalt Taşı


Kırklareli bazalt , Kırklareli bazalt taşı , Kırklareli bazalt küp taşı , Kırklareli bazalt plak taşı , Kırklareli bazalt plaka taşı , Kırklareli bazalt bordür taşı , Kırklareli bazalt oluk taşı , Kırklareli bazalt patlatma taşı , Kırklareli doğal bazalt taşı , cilalı Kırklareli bazalt taşı , Kırklareli patineli Kırklareli bazalt taşı , fırçalı Kırklareli bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Kırklareli Traverten Taşı


Kırklareli traverten, Kırklareli traverten taşı , Kırklareli traverten mermer Kırklareli Traverten Patlatma Kırklareli Traverten eskitme Kırklareli traverten tamburlu taş Kırklareli açık traverten Kırklareli traverten taşı , kaplama Kırklareli traverten taşı , yer döşeme Kırklareli traverten taşı , dekor Kırklareli traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Kırklareli kayrak , Kırklareli kayrak taşı , Kırklareli doğal kayrak taşı , Kırklareli ebatlı kayrak taşı , Kırklareli Bodrum kayrak taşı , Kırklareli Muğla kayrak taşı , Kırklareli Kırklareli Kayrak Taşı , Kırklareli sarı kayrak taşı , Kırklareli siyah kayrak taşı ve Kırklareli Kırklareli Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Kırklareli Andezit Taşı

Kırklareli andezit , Kırklareli andezit taşı , Kırklareli andezit plak taşı , Kırklareli andezit plaka taşı , Kırklareli anezit bordür taşı , Kırklareli andezit oluk taşı , Kırklareli andezit küp taşı , Kırklareli andezit küp taş Kırklareli andezit çarpma taş Kırklareli andezit mucartalı döşeme taşı , Kırklareli andezit patlatma Kırklareli andezit sütun Kırklareli andezit Kırklareli taşı , Kırklareli andezit gir plak taşı , Kırklareli andezit taşı gül kurusu ,

Kırklareli Dere Taşı


Kırklareli dere taşı , Kırklareli doğal dere taşı , Kırklareli dere çakıl taşı , Kırklareli beyaz dere taşı , Kırklareli gri dere taşı , Kırklareli sarı dere taşı , Kırklareli karışık dere taşı , bordo Kırklareli dere taşı , yassı Kırklareli dere çakıl taşı ,

Kırklareli Dolaomit Taşı


Kırklareli dolomit , Kırklareli dolamit taşı , Kırklareli dolomit taşı , beyaz Kırklareli dolomit taşı , siyah Kırklareli dolomit taşı , Kırklareli gri Kırklareli dolomit taşı ,

Kırklareli Podima Taşı


Kırklareli Podima , Kırklareli podima taşı , Kırklareli podima çakıl taşı , Kırklareli podima çakıl taşları , Kırklareli podima taşı fiyatı ve Kırklareli podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Kırklareli Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Kırklareli boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı