Kırıkkale

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Kırıkkale Granit

Kırıkkale Granit , Kırıkkale granit taşı , Kırıkkale granit küp taşı , Kırıkkale granit küp taş Kırıkkale granit bordür taşı , Kırıkkale granit plak taşı , Kırıkkale granit plaka , Kırıkkale granit oluk taşı , Kırıkkale granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Kırıkkale Bazalt Taşı


Kırıkkale bazalt , Kırıkkale bazalt taşı , Kırıkkale bazalt küp taşı , Kırıkkale bazalt plak taşı , Kırıkkale bazalt plaka taşı , Kırıkkale bazalt bordür taşı , Kırıkkale bazalt oluk taşı , Kırıkkale bazalt patlatma taşı , Kırıkkale doğal bazalt taşı , cilalı Kırıkkale bazalt taşı , Kırıkkale patineli Kırıkkale bazalt taşı , fırçalı Kırıkkale bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Kırıkkale Traverten Taşı


Kırıkkale traverten, Kırıkkale traverten taşı , Kırıkkale traverten mermer Kırıkkale Traverten Patlatma Kırıkkale Traverten eskitme Kırıkkale traverten tamburlu taş Kırıkkale açık traverten Kırıkkale traverten taşı , kaplama Kırıkkale traverten taşı , yer döşeme Kırıkkale traverten taşı , dekor Kırıkkale traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Kırıkkale kayrak , Kırıkkale kayrak taşı , Kırıkkale doğal kayrak taşı , Kırıkkale ebatlı kayrak taşı , Kırıkkale Bodrum kayrak taşı , Kırıkkale Muğla kayrak taşı , Kırıkkale Kırıkkale Kayrak Taşı , Kırıkkale sarı kayrak taşı , Kırıkkale siyah kayrak taşı ve Kırıkkale Kırıkkale Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Kırıkkale Andezit Taşı

Kırıkkale andezit , Kırıkkale andezit taşı , Kırıkkale andezit plak taşı , Kırıkkale andezit plaka taşı , Kırıkkale anezit bordür taşı , Kırıkkale andezit oluk taşı , Kırıkkale andezit küp taşı , Kırıkkale andezit küp taş Kırıkkale andezit çarpma taş Kırıkkale andezit mucartalı döşeme taşı , Kırıkkale andezit patlatma Kırıkkale andezit sütun Kırıkkale andezit Kırıkkale taşı , Kırıkkale andezit gir plak taşı , Kırıkkale andezit taşı gül kurusu ,

Kırıkkale Dere Taşı


Kırıkkale dere taşı , Kırıkkale doğal dere taşı , Kırıkkale dere çakıl taşı , Kırıkkale beyaz dere taşı , Kırıkkale gri dere taşı , Kırıkkale sarı dere taşı , Kırıkkale karışık dere taşı , bordo Kırıkkale dere taşı , yassı Kırıkkale dere çakıl taşı ,

Kırıkkale Dolaomit Taşı


Kırıkkale dolomit , Kırıkkale dolamit taşı , Kırıkkale dolomit taşı , beyaz Kırıkkale dolomit taşı , siyah Kırıkkale dolomit taşı , Kırıkkale gri Kırıkkale dolomit taşı ,

Kırıkkale Podima Taşı


Kırıkkale Podima , Kırıkkale podima taşı , Kırıkkale podima çakıl taşı , Kırıkkale podima çakıl taşları , Kırıkkale podima taşı fiyatı ve Kırıkkale podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Kırıkkale Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Kırıkkale boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı