Kilis

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Kilis Granit

Kilis Granit , Kilis granit taşı , Kilis granit küp taşı , Kilis granit küp taş Kilis granit bordür taşı , Kilis granit plak taşı , Kilis granit plaka , Kilis granit oluk taşı , Kilis granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Kilis Bazalt Taşı


Kilis bazalt , Kilis bazalt taşı , Kilis bazalt küp taşı , Kilis bazalt plak taşı , Kilis bazalt plaka taşı , Kilis bazalt bordür taşı , Kilis bazalt oluk taşı , Kilis bazalt patlatma taşı , Kilis doğal bazalt taşı , cilalı Kilis bazalt taşı , Kilis patineli Kilis bazalt taşı , fırçalı Kilis bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Kilis Traverten Taşı


Kilis traverten, Kilis traverten taşı , Kilis traverten mermer Kilis Traverten Patlatma Kilis Traverten eskitme Kilis traverten tamburlu taş Kilis açık traverten Kilis traverten taşı , kaplama Kilis traverten taşı , yer döşeme Kilis traverten taşı , dekor Kilis traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Kilis kayrak , Kilis kayrak taşı , Kilis doğal kayrak taşı , Kilis ebatlı kayrak taşı , Kilis Bodrum kayrak taşı , Kilis Muğla kayrak taşı , Kilis Kilis Kayrak Taşı , Kilis sarı kayrak taşı , Kilis siyah kayrak taşı ve Kilis Kilis Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Kilis Andezit Taşı

Kilis andezit , Kilis andezit taşı , Kilis andezit plak taşı , Kilis andezit plaka taşı , Kilis anezit bordür taşı , Kilis andezit oluk taşı , Kilis andezit küp taşı , Kilis andezit küp taş Kilis andezit çarpma taş Kilis andezit mucartalı döşeme taşı , Kilis andezit patlatma Kilis andezit sütun Kilis andezit Kilis taşı , Kilis andezit gir plak taşı , Kilis andezit taşı gül kurusu ,

Kilis Dere Taşı


Kilis dere taşı , Kilis doğal dere taşı , Kilis dere çakıl taşı , Kilis beyaz dere taşı , Kilis gri dere taşı , Kilis sarı dere taşı , Kilis karışık dere taşı , bordo Kilis dere taşı , yassı Kilis dere çakıl taşı ,

Kilis Dolaomit Taşı


Kilis dolomit , Kilis dolamit taşı , Kilis dolomit taşı , beyaz Kilis dolomit taşı , siyah Kilis dolomit taşı , Kilis gri Kilis dolomit taşı ,

Kilis Podima Taşı


Kilis Podima , Kilis podima taşı , Kilis podima çakıl taşı , Kilis podima çakıl taşları , Kilis podima taşı fiyatı ve Kilis podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Kilis Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Kilis boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı