kayseri

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

kayseri Granit

kayseri Granit , kayseri granit taşı , kayseri granit küp taşı , kayseri granit küp taş kayseri granit bordür taşı , kayseri granit plak taşı , kayseri granit plaka , kayseri granit oluk taşı , kayseri granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

kayseri Bazalt Taşı


kayseri bazalt , kayseri bazalt taşı , kayseri bazalt küp taşı , kayseri bazalt plak taşı , kayseri bazalt plaka taşı , kayseri bazalt bordür taşı , kayseri bazalt oluk taşı , kayseri bazalt patlatma taşı , kayseri doğal bazalt taşı , cilalı kayseri bazalt taşı , kayseri patineli kayseri bazalt taşı , fırçalı kayseri bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

kayseri Traverten Taşı


kayseri traverten, kayseri traverten taşı , kayseri traverten mermer kayseri Traverten Patlatma kayseri Traverten eskitme kayseri traverten tamburlu taş kayseri açık traverten kayseri traverten taşı , kaplama kayseri traverten taşı , yer döşeme kayseri traverten taşı , dekor kayseri traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


kayseri kayrak , kayseri kayrak taşı , kayseri doğal kayrak taşı , kayseri ebatlı kayrak taşı , kayseri Bodrum kayrak taşı , kayseri Muğla kayrak taşı , kayseri kayseri Kayrak Taşı , kayseri sarı kayrak taşı , kayseri siyah kayrak taşı ve kayseri kayseri Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

kayseri Andezit Taşı

kayseri andezit , kayseri andezit taşı , kayseri andezit plak taşı , kayseri andezit plaka taşı , kayseri anezit bordür taşı , kayseri andezit oluk taşı , kayseri andezit küp taşı , kayseri andezit küp taş kayseri andezit çarpma taş kayseri andezit mucartalı döşeme taşı , kayseri andezit patlatma kayseri andezit sütun kayseri andezit kayseri taşı , kayseri andezit gir plak taşı , kayseri andezit taşı gül kurusu ,

kayseri Dere Taşı


kayseri dere taşı , kayseri doğal dere taşı , kayseri dere çakıl taşı , kayseri beyaz dere taşı , kayseri gri dere taşı , kayseri sarı dere taşı , kayseri karışık dere taşı , bordo kayseri dere taşı , yassı kayseri dere çakıl taşı ,

kayseri Dolaomit Taşı


kayseri dolomit , kayseri dolamit taşı , kayseri dolomit taşı , beyaz kayseri dolomit taşı , siyah kayseri dolomit taşı , kayseri gri kayseri dolomit taşı ,

kayseri Podima Taşı


kayseri Podima , kayseri podima taşı , kayseri podima çakıl taşı , kayseri podima çakıl taşları , kayseri podima taşı fiyatı ve kayseri podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

kayseri Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. kayseri boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı