Kastomunu

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Kastomunu Granit

Kastomunu Granit , Kastomunu granit taşı , Kastomunu granit küp taşı , Kastomunu granit küp taş Kastomunu granit bordür taşı , Kastomunu granit plak taşı , Kastomunu granit plaka , Kastomunu granit oluk taşı , Kastomunu granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Kastomunu Bazalt Taşı


Kastomunu bazalt , Kastomunu bazalt taşı , Kastomunu bazalt küp taşı , Kastomunu bazalt plak taşı , Kastomunu bazalt plaka taşı , Kastomunu bazalt bordür taşı , Kastomunu bazalt oluk taşı , Kastomunu bazalt patlatma taşı , Kastomunu doğal bazalt taşı , cilalı Kastomunu bazalt taşı , Kastomunu patineli Kastomunu bazalt taşı , fırçalı Kastomunu bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Kastomunu Traverten Taşı


Kastomunu traverten, Kastomunu traverten taşı , Kastomunu traverten mermer Kastomunu Traverten Patlatma Kastomunu Traverten eskitme Kastomunu traverten tamburlu taş Kastomunu açık traverten Kastomunu traverten taşı , kaplama Kastomunu traverten taşı , yer döşeme Kastomunu traverten taşı , dekor Kastomunu traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Kastomunu kayrak , Kastomunu kayrak taşı , Kastomunu doğal kayrak taşı , Kastomunu ebatlı kayrak taşı , Kastomunu Bodrum kayrak taşı , Kastomunu Muğla kayrak taşı , Kastomunu Kastomunu Kayrak Taşı , Kastomunu sarı kayrak taşı , Kastomunu siyah kayrak taşı ve Kastomunu Kastomunu Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Kastomunu Andezit Taşı

Kastomunu andezit , Kastomunu andezit taşı , Kastomunu andezit plak taşı , Kastomunu andezit plaka taşı , Kastomunu anezit bordür taşı , Kastomunu andezit oluk taşı , Kastomunu andezit küp taşı , Kastomunu andezit küp taş Kastomunu andezit çarpma taş Kastomunu andezit mucartalı döşeme taşı , Kastomunu andezit patlatma Kastomunu andezit sütun Kastomunu andezit Kastomunu taşı , Kastomunu andezit gir plak taşı , Kastomunu andezit taşı gül kurusu ,

Kastomunu Dere Taşı


Kastomunu dere taşı , Kastomunu doğal dere taşı , Kastomunu dere çakıl taşı , Kastomunu beyaz dere taşı , Kastomunu gri dere taşı , Kastomunu sarı dere taşı , Kastomunu karışık dere taşı , bordo Kastomunu dere taşı , yassı Kastomunu dere çakıl taşı ,

Kastomunu Dolaomit Taşı


Kastomunu dolomit , Kastomunu dolamit taşı , Kastomunu dolomit taşı , beyaz Kastomunu dolomit taşı , siyah Kastomunu dolomit taşı , Kastomunu gri Kastomunu dolomit taşı ,

Kastomunu Podima Taşı


Kastomunu Podima , Kastomunu podima taşı , Kastomunu podima çakıl taşı , Kastomunu podima çakıl taşları , Kastomunu podima taşı fiyatı ve Kastomunu podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Kastomunu Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Kastomunu boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı