Kars

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Kars Granit

Kars Granit , Kars granit taşı , Kars granit küp taşı , Kars granit küp taş Kars granit bordür taşı , Kars granit plak taşı , Kars granit plaka , Kars granit oluk taşı , Kars granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Kars Bazalt Taşı


Kars bazalt , Kars bazalt taşı , Kars bazalt küp taşı , Kars bazalt plak taşı , Kars bazalt plaka taşı , Kars bazalt bordür taşı , Kars bazalt oluk taşı , Kars bazalt patlatma taşı , Kars doğal bazalt taşı , cilalı Kars bazalt taşı , Kars patineli Kars bazalt taşı , fırçalı Kars bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Kars Traverten Taşı


Kars traverten, Kars traverten taşı , Kars traverten mermer Kars Traverten Patlatma Kars Traverten eskitme Kars traverten tamburlu taş Kars açık traverten Kars traverten taşı , kaplama Kars traverten taşı , yer döşeme Kars traverten taşı , dekor Kars traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Kars kayrak , Kars kayrak taşı , Kars doğal kayrak taşı , Kars ebatlı kayrak taşı , Kars Bodrum kayrak taşı , Kars Muğla kayrak taşı , Kars Kars Kayrak Taşı , Kars sarı kayrak taşı , Kars siyah kayrak taşı ve Kars Kars Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Kars Andezit Taşı

Kars andezit , Kars andezit taşı , Kars andezit plak taşı , Kars andezit plaka taşı , Kars anezit bordür taşı , Kars andezit oluk taşı , Kars andezit küp taşı , Kars andezit küp taş Kars andezit çarpma taş Kars andezit mucartalı döşeme taşı , Kars andezit patlatma Kars andezit sütun Kars andezit Kars taşı , Kars andezit gir plak taşı , Kars andezit taşı gül kurusu ,

Kars Dere Taşı


Kars dere taşı , Kars doğal dere taşı , Kars dere çakıl taşı , Kars beyaz dere taşı , Kars gri dere taşı , Kars sarı dere taşı , Kars karışık dere taşı , bordo Kars dere taşı , yassı Kars dere çakıl taşı ,

Kars Dolaomit Taşı


Kars dolomit , Kars dolamit taşı , Kars dolomit taşı , beyaz Kars dolomit taşı , siyah Kars dolomit taşı , Kars gri Kars dolomit taşı ,

Kars Podima Taşı


Kars Podima , Kars podima taşı , Kars podima çakıl taşı , Kars podima çakıl taşları , Kars podima taşı fiyatı ve Kars podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Kars Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Kars boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı