Karaman

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Karaman Granit

Karaman Granit , Karaman granit taşı , Karaman granit küp taşı , Karaman granit küp taş Karaman granit bordür taşı , Karaman granit plak taşı , Karaman granit plaka , Karaman granit oluk taşı , Karaman granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Karaman Bazalt Taşı


Karaman bazalt , Karaman bazalt taşı , Karaman bazalt küp taşı , Karaman bazalt plak taşı , Karaman bazalt plaka taşı , Karaman bazalt bordür taşı , Karaman bazalt oluk taşı , Karaman bazalt patlatma taşı , Karaman doğal bazalt taşı , cilalı Karaman bazalt taşı , Karaman patineli Karaman bazalt taşı , fırçalı Karaman bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Karaman Traverten Taşı


Karaman traverten, Karaman traverten taşı , Karaman traverten mermer Karaman Traverten Patlatma Karaman Traverten eskitme Karaman traverten tamburlu taş Karaman açık traverten Karaman traverten taşı , kaplama Karaman traverten taşı , yer döşeme Karaman traverten taşı , dekor Karaman traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Karaman kayrak , Karaman kayrak taşı , Karaman doğal kayrak taşı , Karaman ebatlı kayrak taşı , Karaman Bodrum kayrak taşı , Karaman Muğla kayrak taşı , Karaman Karaman Kayrak Taşı , Karaman sarı kayrak taşı , Karaman siyah kayrak taşı ve Karaman Karaman Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Karaman Andezit Taşı

Karaman andezit , Karaman andezit taşı , Karaman andezit plak taşı , Karaman andezit plaka taşı , Karaman anezit bordür taşı , Karaman andezit oluk taşı , Karaman andezit küp taşı , Karaman andezit küp taş Karaman andezit çarpma taş Karaman andezit mucartalı döşeme taşı , Karaman andezit patlatma Karaman andezit sütun Karaman andezit Karaman taşı , Karaman andezit gir plak taşı , Karaman andezit taşı gül kurusu ,

Karaman Dere Taşı


Karaman dere taşı , Karaman doğal dere taşı , Karaman dere çakıl taşı , Karaman beyaz dere taşı , Karaman gri dere taşı , Karaman sarı dere taşı , Karaman karışık dere taşı , bordo Karaman dere taşı , yassı Karaman dere çakıl taşı ,

Karaman Dolaomit Taşı


Karaman dolomit , Karaman dolamit taşı , Karaman dolomit taşı , beyaz Karaman dolomit taşı , siyah Karaman dolomit taşı , Karaman gri Karaman dolomit taşı ,

Karaman Podima Taşı


Karaman Podima , Karaman podima taşı , Karaman podima çakıl taşı , Karaman podima çakıl taşları , Karaman podima taşı fiyatı ve Karaman podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Karaman Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Karaman boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı