Karabük

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Karabük Granit

Karabük Granit , Karabük granit taşı , Karabük granit küp taşı , Karabük granit küp taş Karabük granit bordür taşı , Karabük granit plak taşı , Karabük granit plaka , Karabük granit oluk taşı , Karabük granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Karabük Bazalt Taşı


Karabük bazalt , Karabük bazalt taşı , Karabük bazalt küp taşı , Karabük bazalt plak taşı , Karabük bazalt plaka taşı , Karabük bazalt bordür taşı , Karabük bazalt oluk taşı , Karabük bazalt patlatma taşı , Karabük doğal bazalt taşı , cilalı Karabük bazalt taşı , Karabük patineli Karabük bazalt taşı , fırçalı Karabük bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Karabük Traverten Taşı


Karabük traverten, Karabük traverten taşı , Karabük traverten mermer Karabük Traverten Patlatma Karabük Traverten eskitme Karabük traverten tamburlu taş Karabük açık traverten Karabük traverten taşı , kaplama Karabük traverten taşı , yer döşeme Karabük traverten taşı , dekor Karabük traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Karabük kayrak , Karabük kayrak taşı , Karabük doğal kayrak taşı , Karabük ebatlı kayrak taşı , Karabük Bodrum kayrak taşı , Karabük Muğla kayrak taşı , Karabük Karabük Kayrak Taşı , Karabük sarı kayrak taşı , Karabük siyah kayrak taşı ve Karabük Karabük Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Karabük Andezit Taşı

Karabük andezit , Karabük andezit taşı , Karabük andezit plak taşı , Karabük andezit plaka taşı , Karabük anezit bordür taşı , Karabük andezit oluk taşı , Karabük andezit küp taşı , Karabük andezit küp taş Karabük andezit çarpma taş Karabük andezit mucartalı döşeme taşı , Karabük andezit patlatma Karabük andezit sütun Karabük andezit Karabük taşı , Karabük andezit gir plak taşı , Karabük andezit taşı gül kurusu ,

Karabük Dere Taşı


Karabük dere taşı , Karabük doğal dere taşı , Karabük dere çakıl taşı , Karabük beyaz dere taşı , Karabük gri dere taşı , Karabük sarı dere taşı , Karabük karışık dere taşı , bordo Karabük dere taşı , yassı Karabük dere çakıl taşı ,

Karabük Dolaomit Taşı


Karabük dolomit , Karabük dolamit taşı , Karabük dolomit taşı , beyaz Karabük dolomit taşı , siyah Karabük dolomit taşı , Karabük gri Karabük dolomit taşı ,

Karabük Podima Taşı


Karabük Podima , Karabük podima taşı , Karabük podima çakıl taşı , Karabük podima çakıl taşları , Karabük podima taşı fiyatı ve Karabük podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Karabük Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Karabük boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı