İzmit

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

İzmit Granit

İzmit Granit , İzmit granit taşı , İzmit granit küp taşı , İzmit granit küp taş İzmit granit bordür taşı , İzmit granit plak taşı , İzmit granit plaka , İzmit granit oluk taşı , İzmit granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

İzmit Bazalt Taşı


İzmit bazalt , İzmit bazalt taşı , İzmit bazalt küp taşı , İzmit bazalt plak taşı , İzmit bazalt plaka taşı , İzmit bazalt bordür taşı , İzmit bazalt oluk taşı , İzmit bazalt patlatma taşı , İzmit doğal bazalt taşı , cilalı İzmit bazalt taşı , İzmit patineli İzmit bazalt taşı , fırçalı İzmit bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

İzmit Traverten Taşı


İzmit traverten, İzmit traverten taşı , İzmit traverten mermer İzmit Traverten Patlatma İzmit Traverten eskitme İzmit traverten tamburlu taş İzmit açık traverten İzmit traverten taşı , kaplama İzmit traverten taşı , yer döşeme İzmit traverten taşı , dekor İzmit traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


İzmit kayrak , İzmit kayrak taşı , İzmit doğal kayrak taşı , İzmit ebatlı kayrak taşı , İzmit Bodrum kayrak taşı , İzmit Muğla kayrak taşı , İzmit İzmit Kayrak Taşı , İzmit sarı kayrak taşı , İzmit siyah kayrak taşı ve İzmit İzmit Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

İzmit Andezit Taşı

İzmit andezit , İzmit andezit taşı , İzmit andezit plak taşı , İzmit andezit plaka taşı , İzmit anezit bordür taşı , İzmit andezit oluk taşı , İzmit andezit küp taşı , İzmit andezit küp taş İzmit andezit çarpma taş İzmit andezit mucartalı döşeme taşı , İzmit andezit patlatma İzmit andezit sütun İzmit andezit İzmit taşı , İzmit andezit gir plak taşı , İzmit andezit taşı gül kurusu ,

İzmit Dere Taşı


İzmit dere taşı , İzmit doğal dere taşı , İzmit dere çakıl taşı , İzmit beyaz dere taşı , İzmit gri dere taşı , İzmit sarı dere taşı , İzmit karışık dere taşı , bordo İzmit dere taşı , yassı İzmit dere çakıl taşı ,

İzmit Dolaomit Taşı


İzmit dolomit , İzmit dolamit taşı , İzmit dolomit taşı , beyaz İzmit dolomit taşı , siyah İzmit dolomit taşı , İzmit gri İzmit dolomit taşı ,

İzmit Podima Taşı


İzmit Podima , İzmit podima taşı , İzmit podima çakıl taşı , İzmit podima çakıl taşları , İzmit podima taşı fiyatı ve İzmit podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

İzmit Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. İzmit boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı