İzmir

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

İzmir Granit

İzmir Granit , İzmir granit taşı , İzmir granit küp taşı , İzmir granit küp taş İzmir granit bordür taşı , İzmir granit plak taşı , İzmir granit plaka , İzmir granit oluk taşı , İzmir granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

İzmir Bazalt Taşı


İzmir bazalt , İzmir bazalt taşı , İzmir bazalt küp taşı , İzmir bazalt plak taşı , İzmir bazalt plaka taşı , İzmir bazalt bordür taşı , İzmir bazalt oluk taşı , İzmir bazalt patlatma taşı , İzmir doğal bazalt taşı , cilalı İzmir bazalt taşı , İzmir patineli İzmir bazalt taşı , fırçalı İzmir bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

İzmir Traverten Taşı


İzmir traverten, İzmir traverten taşı , İzmir traverten mermer İzmir Traverten Patlatma İzmir Traverten eskitme İzmir traverten tamburlu taş İzmir açık traverten İzmir traverten taşı , kaplama İzmir traverten taşı , yer döşeme İzmir traverten taşı , dekor İzmir traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


İzmir kayrak , İzmir kayrak taşı , İzmir doğal kayrak taşı , İzmir ebatlı kayrak taşı , İzmir Bodrum kayrak taşı , İzmir Muğla kayrak taşı , İzmir İzmir Kayrak Taşı , İzmir sarı kayrak taşı , İzmir siyah kayrak taşı ve İzmir İzmir Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

İzmir Andezit Taşı

İzmir andezit , İzmir andezit taşı , İzmir andezit plak taşı , İzmir andezit plaka taşı , İzmir anezit bordür taşı , İzmir andezit oluk taşı , İzmir andezit küp taşı , İzmir andezit küp taş İzmir andezit çarpma taş İzmir andezit mucartalı döşeme taşı , İzmir andezit patlatma İzmir andezit sütun İzmir andezit İzmir taşı , İzmir andezit gir plak taşı , İzmir andezit taşı gül kurusu ,

İzmir Dere Taşı


İzmir dere taşı , İzmir doğal dere taşı , İzmir dere çakıl taşı , İzmir beyaz dere taşı , İzmir gri dere taşı , İzmir sarı dere taşı , İzmir karışık dere taşı , bordo İzmir dere taşı , yassı İzmir dere çakıl taşı ,

İzmir Dolaomit Taşı


İzmir dolomit , İzmir dolamit taşı , İzmir dolomit taşı , beyaz İzmir dolomit taşı , siyah İzmir dolomit taşı , İzmir gri İzmir dolomit taşı ,

İzmir Podima Taşı


İzmir Podima , İzmir podima taşı , İzmir podima çakıl taşı , İzmir podima çakıl taşları , İzmir podima taşı fiyatı ve İzmir podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

İzmir Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. İzmir boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı