İstanbul

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

İstanbul Granit

İstanbul Granit , İstanbul granit taşı , İstanbul granit küp taşı , İstanbul granit küp taş İstanbul granit bordür taşı , İstanbul granit plak taşı , İstanbul granit plaka , İstanbul granit oluk taşı , İstanbul granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

İstanbul Bazalt Taşı


İstanbul bazalt , İstanbul bazalt taşı , İstanbul bazalt küp taşı , İstanbul bazalt plak taşı , İstanbul bazalt plaka taşı , İstanbul bazalt bordür taşı , İstanbul bazalt oluk taşı , İstanbul bazalt patlatma taşı , İstanbul doğal bazalt taşı , cilalı İstanbul bazalt taşı , İstanbul patineli İstanbul bazalt taşı , fırçalı İstanbul bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

İstanbul Traverten Taşı


İstanbul traverten, İstanbul traverten taşı , İstanbul traverten mermer İstanbul Traverten Patlatma İstanbul Traverten eskitme İstanbul traverten tamburlu taş İstanbul açık traverten İstanbul traverten taşı , kaplama İstanbul traverten taşı , yer döşeme İstanbul traverten taşı , dekor İstanbul traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


İstanbul kayrak , İstanbul kayrak taşı , İstanbul doğal kayrak taşı , İstanbul ebatlı kayrak taşı , İstanbul Bodrum kayrak taşı , İstanbul Muğla kayrak taşı , İstanbul İstanbul Kayrak Taşı , İstanbul sarı kayrak taşı , İstanbul siyah kayrak taşı ve İstanbul İstanbul Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

İstanbul Andezit Taşı

İstanbul andezit , İstanbul andezit taşı , İstanbul andezit plak taşı , İstanbul andezit plaka taşı , İstanbul anezit bordür taşı , İstanbul andezit oluk taşı , İstanbul andezit küp taşı , İstanbul andezit küp taş İstanbul andezit çarpma taş İstanbul andezit mucartalı döşeme taşı , İstanbul andezit patlatma İstanbul andezit sütun İstanbul andezit İstanbul taşı , İstanbul andezit gir plak taşı , İstanbul andezit taşı gül kurusu ,

İstanbul Dere Taşı


İstanbul dere taşı , İstanbul doğal dere taşı , İstanbul dere çakıl taşı , İstanbul beyaz dere taşı , İstanbul gri dere taşı , İstanbul sarı dere taşı , İstanbul karışık dere taşı , bordo İstanbul dere taşı , yassı İstanbul dere çakıl taşı ,

İstanbul Dolaomit Taşı


İstanbul dolomit , İstanbul dolamit taşı , İstanbul dolomit taşı , beyaz İstanbul dolomit taşı , siyah İstanbul dolomit taşı , İstanbul gri İstanbul dolomit taşı ,

İstanbul Podima Taşı


İstanbul Podima , İstanbul podima taşı , İstanbul podima çakıl taşı , İstanbul podima çakıl taşları , İstanbul podima taşı fiyatı ve İstanbul podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

İstanbul Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. İstanbul boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı