Isparta

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Isparta Granit

Isparta Granit , Isparta granit taşı , Isparta granit küp taşı , Isparta granit küp taş Isparta granit bordür taşı , Isparta granit plak taşı , Isparta granit plaka , Isparta granit oluk taşı , Isparta granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Isparta Bazalt Taşı


Isparta bazalt , Isparta bazalt taşı , Isparta bazalt küp taşı , Isparta bazalt plak taşı , Isparta bazalt plaka taşı , Isparta bazalt bordür taşı , Isparta bazalt oluk taşı , Isparta bazalt patlatma taşı , Isparta doğal bazalt taşı , cilalı Isparta bazalt taşı , Isparta patineli Isparta bazalt taşı , fırçalı Isparta bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Isparta Traverten Taşı


Isparta traverten, Isparta traverten taşı , Isparta traverten mermer Isparta Traverten Patlatma Isparta Traverten eskitme Isparta traverten tamburlu taş Isparta açık traverten Isparta traverten taşı , kaplama Isparta traverten taşı , yer döşeme Isparta traverten taşı , dekor Isparta traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Isparta kayrak , Isparta kayrak taşı , Isparta doğal kayrak taşı , Isparta ebatlı kayrak taşı , Isparta Bodrum kayrak taşı , Isparta Muğla kayrak taşı , Isparta Isparta Kayrak Taşı , Isparta sarı kayrak taşı , Isparta siyah kayrak taşı ve Isparta Isparta Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Isparta Andezit Taşı

Isparta andezit , Isparta andezit taşı , Isparta andezit plak taşı , Isparta andezit plaka taşı , Isparta anezit bordür taşı , Isparta andezit oluk taşı , Isparta andezit küp taşı , Isparta andezit küp taş Isparta andezit çarpma taş Isparta andezit mucartalı döşeme taşı , Isparta andezit patlatma Isparta andezit sütun Isparta andezit Isparta taşı , Isparta andezit gir plak taşı , Isparta andezit taşı gül kurusu ,

Isparta Dere Taşı


Isparta dere taşı , Isparta doğal dere taşı , Isparta dere çakıl taşı , Isparta beyaz dere taşı , Isparta gri dere taşı , Isparta sarı dere taşı , Isparta karışık dere taşı , bordo Isparta dere taşı , yassı Isparta dere çakıl taşı ,

Isparta Dolaomit Taşı


Isparta dolomit , Isparta dolamit taşı , Isparta dolomit taşı , beyaz Isparta dolomit taşı , siyah Isparta dolomit taşı , Isparta gri Isparta dolomit taşı ,

Isparta Podima Taşı


Isparta Podima , Isparta podima taşı , Isparta podima çakıl taşı , Isparta podima çakıl taşları , Isparta podima taşı fiyatı ve Isparta podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Isparta Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Isparta boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı