Iğdır

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Iğdır Granit

Iğdır Granit , Iğdır granit taşı , Iğdır granit küp taşı , Iğdır granit küp taş Iğdır granit bordür taşı , Iğdır granit plak taşı , Iğdır granit plaka , Iğdır granit oluk taşı , Iğdır granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Iğdır Bazalt Taşı


Iğdır bazalt , Iğdır bazalt taşı , Iğdır bazalt küp taşı , Iğdır bazalt plak taşı , Iğdır bazalt plaka taşı , Iğdır bazalt bordür taşı , Iğdır bazalt oluk taşı , Iğdır bazalt patlatma taşı , Iğdır doğal bazalt taşı , cilalı Iğdır bazalt taşı , Iğdır patineli Iğdır bazalt taşı , fırçalı Iğdır bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Iğdır Traverten Taşı


Iğdır traverten, Iğdır traverten taşı , Iğdır traverten mermer Iğdır Traverten Patlatma Iğdır Traverten eskitme Iğdır traverten tamburlu taş Iğdır açık traverten Iğdır traverten taşı , kaplama Iğdır traverten taşı , yer döşeme Iğdır traverten taşı , dekor Iğdır traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Iğdır kayrak , Iğdır kayrak taşı , Iğdır doğal kayrak taşı , Iğdır ebatlı kayrak taşı , Iğdır Bodrum kayrak taşı , Iğdır Muğla kayrak taşı , Iğdır Iğdır Kayrak Taşı , Iğdır sarı kayrak taşı , Iğdır siyah kayrak taşı ve Iğdır Iğdır Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Iğdır Andezit Taşı

Iğdır andezit , Iğdır andezit taşı , Iğdır andezit plak taşı , Iğdır andezit plaka taşı , Iğdır anezit bordür taşı , Iğdır andezit oluk taşı , Iğdır andezit küp taşı , Iğdır andezit küp taş Iğdır andezit çarpma taş Iğdır andezit mucartalı döşeme taşı , Iğdır andezit patlatma Iğdır andezit sütun Iğdır andezit Iğdır taşı , Iğdır andezit gir plak taşı , Iğdır andezit taşı gül kurusu ,

Iğdır Dere Taşı


Iğdır dere taşı , Iğdır doğal dere taşı , Iğdır dere çakıl taşı , Iğdır beyaz dere taşı , Iğdır gri dere taşı , Iğdır sarı dere taşı , Iğdır karışık dere taşı , bordo Iğdır dere taşı , yassı Iğdır dere çakıl taşı ,

Iğdır Dolaomit Taşı


Iğdır dolomit , Iğdır dolamit taşı , Iğdır dolomit taşı , beyaz Iğdır dolomit taşı , siyah Iğdır dolomit taşı , Iğdır gri Iğdır dolomit taşı ,

Iğdır Podima Taşı


Iğdır Podima , Iğdır podima taşı , Iğdır podima çakıl taşı , Iğdır podima çakıl taşları , Iğdır podima taşı fiyatı ve Iğdır podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Iğdır Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Iğdır boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı