Hatay

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Hatay Granit

Hatay Granit , Hatay granit taşı , Hatay granit küp taşı , Hatay granit küp taş Hatay granit bordür taşı , Hatay granit plak taşı , Hatay granit plaka , Hatay granit oluk taşı , Hatay granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Hatay Bazalt Taşı


Hatay bazalt , Hatay bazalt taşı , Hatay bazalt küp taşı , Hatay bazalt plak taşı , Hatay bazalt plaka taşı , Hatay bazalt bordür taşı , Hatay bazalt oluk taşı , Hatay bazalt patlatma taşı , Hatay doğal bazalt taşı , cilalı Hatay bazalt taşı , Hatay patineli Hatay bazalt taşı , fırçalı Hatay bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Hatay Traverten Taşı


Hatay traverten, Hatay traverten taşı , Hatay traverten mermer Hatay Traverten Patlatma Hatay Traverten eskitme Hatay traverten tamburlu taş Hatay açık traverten Hatay traverten taşı , kaplama Hatay traverten taşı , yer döşeme Hatay traverten taşı , dekor Hatay traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Hatay kayrak , Hatay kayrak taşı , Hatay doğal kayrak taşı , Hatay ebatlı kayrak taşı , Hatay Bodrum kayrak taşı , Hatay Muğla kayrak taşı , Hatay Hatay Kayrak Taşı , Hatay sarı kayrak taşı , Hatay siyah kayrak taşı ve Hatay Hatay Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Hatay Andezit Taşı

Hatay andezit , Hatay andezit taşı , Hatay andezit plak taşı , Hatay andezit plaka taşı , Hatay anezit bordür taşı , Hatay andezit oluk taşı , Hatay andezit küp taşı , Hatay andezit küp taş Hatay andezit çarpma taş Hatay andezit mucartalı döşeme taşı , Hatay andezit patlatma Hatay andezit sütun Hatay andezit Hatay taşı , Hatay andezit gir plak taşı , Hatay andezit taşı gül kurusu ,

Hatay Dere Taşı


Hatay dere taşı , Hatay doğal dere taşı , Hatay dere çakıl taşı , Hatay beyaz dere taşı , Hatay gri dere taşı , Hatay sarı dere taşı , Hatay karışık dere taşı , bordo Hatay dere taşı , yassı Hatay dere çakıl taşı ,

Hatay Dolaomit Taşı


Hatay dolomit , Hatay dolamit taşı , Hatay dolomit taşı , beyaz Hatay dolomit taşı , siyah Hatay dolomit taşı , Hatay gri Hatay dolomit taşı ,

Hatay Podima Taşı


Hatay Podima , Hatay podima taşı , Hatay podima çakıl taşı , Hatay podima çakıl taşları , Hatay podima taşı fiyatı ve Hatay podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Hatay Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Hatay boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı