Hakkari

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Hakkari Granit

Hakkari Granit , Hakkari granit taşı , Hakkari granit küp taşı , Hakkari granit küp taş Hakkari granit bordür taşı , Hakkari granit plak taşı , Hakkari granit plaka , Hakkari granit oluk taşı , Hakkari granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Hakkari Bazalt Taşı


Hakkari bazalt , Hakkari bazalt taşı , Hakkari bazalt küp taşı , Hakkari bazalt plak taşı , Hakkari bazalt plaka taşı , Hakkari bazalt bordür taşı , Hakkari bazalt oluk taşı , Hakkari bazalt patlatma taşı , Hakkari doğal bazalt taşı , cilalı Hakkari bazalt taşı , Hakkari patineli Hakkari bazalt taşı , fırçalı Hakkari bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Hakkari Traverten Taşı


Hakkari traverten, Hakkari traverten taşı , Hakkari traverten mermer Hakkari Traverten Patlatma Hakkari Traverten eskitme Hakkari traverten tamburlu taş Hakkari açık traverten Hakkari traverten taşı , kaplama Hakkari traverten taşı , yer döşeme Hakkari traverten taşı , dekor Hakkari traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Hakkari kayrak , Hakkari kayrak taşı , Hakkari doğal kayrak taşı , Hakkari ebatlı kayrak taşı , Hakkari Bodrum kayrak taşı , Hakkari Muğla kayrak taşı , Hakkari Hakkari Kayrak Taşı , Hakkari sarı kayrak taşı , Hakkari siyah kayrak taşı ve Hakkari Hakkari Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Hakkari Andezit Taşı

Hakkari andezit , Hakkari andezit taşı , Hakkari andezit plak taşı , Hakkari andezit plaka taşı , Hakkari anezit bordür taşı , Hakkari andezit oluk taşı , Hakkari andezit küp taşı , Hakkari andezit küp taş Hakkari andezit çarpma taş Hakkari andezit mucartalı döşeme taşı , Hakkari andezit patlatma Hakkari andezit sütun Hakkari andezit Hakkari taşı , Hakkari andezit gir plak taşı , Hakkari andezit taşı gül kurusu ,

Hakkari Dere Taşı


Hakkari dere taşı , Hakkari doğal dere taşı , Hakkari dere çakıl taşı , Hakkari beyaz dere taşı , Hakkari gri dere taşı , Hakkari sarı dere taşı , Hakkari karışık dere taşı , bordo Hakkari dere taşı , yassı Hakkari dere çakıl taşı ,

Hakkari Dolaomit Taşı


Hakkari dolomit , Hakkari dolamit taşı , Hakkari dolomit taşı , beyaz Hakkari dolomit taşı , siyah Hakkari dolomit taşı , Hakkari gri Hakkari dolomit taşı ,

Hakkari Podima Taşı


Hakkari Podima , Hakkari podima taşı , Hakkari podima çakıl taşı , Hakkari podima çakıl taşları , Hakkari podima taşı fiyatı ve Hakkari podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Hakkari Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Hakkari boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı