Güre

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Güre Granit

Güre Granit , Güre granit taşı , Güre granit küp taşı , Güre granit küp taş Güre granit bordür taşı , Güre granit plak taşı , Güre granit plaka , Güre granit oluk taşı , Güre granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Güre Bazalt Taşı


Güre bazalt , Güre bazalt taşı , Güre bazalt küp taşı , Güre bazalt plak taşı , Güre bazalt plaka taşı , Güre bazalt bordür taşı , Güre bazalt oluk taşı , Güre bazalt patlatma taşı , Güre doğal bazalt taşı , cilalı Güre bazalt taşı , Güre patineli Güre bazalt taşı , fırçalı Güre bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Güre Traverten Taşı


Güre traverten, Güre traverten taşı , Güre traverten mermer Güre Traverten Patlatma Güre Traverten eskitme Güre traverten tamburlu taş Güre açık traverten Güre traverten taşı , kaplama Güre traverten taşı , yer döşeme Güre traverten taşı , dekor Güre traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Güre kayrak , Güre kayrak taşı , Güre doğal kayrak taşı , Güre ebatlı kayrak taşı , Güre Bodrum kayrak taşı , Güre Muğla kayrak taşı , Güre Güre Kayrak Taşı , Güre sarı kayrak taşı , Güre siyah kayrak taşı ve Güre Güre Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Güre Andezit Taşı

Güre andezit , Güre andezit taşı , Güre andezit plak taşı , Güre andezit plaka taşı , Güre anezit bordür taşı , Güre andezit oluk taşı , Güre andezit küp taşı , Güre andezit küp taş Güre andezit çarpma taş Güre andezit mucartalı döşeme taşı , Güre andezit patlatma Güre andezit sütun Güre andezit Güre taşı , Güre andezit gir plak taşı , Güre andezit taşı gül kurusu ,

Güre Dere Taşı


Güre dere taşı , Güre doğal dere taşı , Güre dere çakıl taşı , Güre beyaz dere taşı , Güre gri dere taşı , Güre sarı dere taşı , Güre karışık dere taşı , bordo Güre dere taşı , yassı Güre dere çakıl taşı ,

Güre Dolaomit Taşı


Güre dolomit , Güre dolamit taşı , Güre dolomit taşı , beyaz Güre dolomit taşı , siyah Güre dolomit taşı , Güre gri Güre dolomit taşı ,

Güre Podima Taşı


Güre Podima , Güre podima taşı , Güre podima çakıl taşı , Güre podima çakıl taşları , Güre podima taşı fiyatı ve Güre podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Güre Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Güre boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı