Gümüşhane

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Gümüşhane Granit

Gümüşhane Granit , Gümüşhane granit taşı , Gümüşhane granit küp taşı , Gümüşhane granit küp taş Gümüşhane granit bordür taşı , Gümüşhane granit plak taşı , Gümüşhane granit plaka , Gümüşhane granit oluk taşı , Gümüşhane granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Gümüşhane Bazalt Taşı


Gümüşhane bazalt , Gümüşhane bazalt taşı , Gümüşhane bazalt küp taşı , Gümüşhane bazalt plak taşı , Gümüşhane bazalt plaka taşı , Gümüşhane bazalt bordür taşı , Gümüşhane bazalt oluk taşı , Gümüşhane bazalt patlatma taşı , Gümüşhane doğal bazalt taşı , cilalı Gümüşhane bazalt taşı , Gümüşhane patineli Gümüşhane bazalt taşı , fırçalı Gümüşhane bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Gümüşhane Traverten Taşı


Gümüşhane traverten, Gümüşhane traverten taşı , Gümüşhane traverten mermer Gümüşhane Traverten Patlatma Gümüşhane Traverten eskitme Gümüşhane traverten tamburlu taş Gümüşhane açık traverten Gümüşhane traverten taşı , kaplama Gümüşhane traverten taşı , yer döşeme Gümüşhane traverten taşı , dekor Gümüşhane traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Gümüşhane kayrak , Gümüşhane kayrak taşı , Gümüşhane doğal kayrak taşı , Gümüşhane ebatlı kayrak taşı , Gümüşhane Bodrum kayrak taşı , Gümüşhane Muğla kayrak taşı , Gümüşhane Gümüşhane Kayrak Taşı , Gümüşhane sarı kayrak taşı , Gümüşhane siyah kayrak taşı ve Gümüşhane Gümüşhane Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Gümüşhane Andezit Taşı

Gümüşhane andezit , Gümüşhane andezit taşı , Gümüşhane andezit plak taşı , Gümüşhane andezit plaka taşı , Gümüşhane anezit bordür taşı , Gümüşhane andezit oluk taşı , Gümüşhane andezit küp taşı , Gümüşhane andezit küp taş Gümüşhane andezit çarpma taş Gümüşhane andezit mucartalı döşeme taşı , Gümüşhane andezit patlatma Gümüşhane andezit sütun Gümüşhane andezit Gümüşhane taşı , Gümüşhane andezit gir plak taşı , Gümüşhane andezit taşı gül kurusu ,

Gümüşhane Dere Taşı


Gümüşhane dere taşı , Gümüşhane doğal dere taşı , Gümüşhane dere çakıl taşı , Gümüşhane beyaz dere taşı , Gümüşhane gri dere taşı , Gümüşhane sarı dere taşı , Gümüşhane karışık dere taşı , bordo Gümüşhane dere taşı , yassı Gümüşhane dere çakıl taşı ,

Gümüşhane Dolaomit Taşı


Gümüşhane dolomit , Gümüşhane dolamit taşı , Gümüşhane dolomit taşı , beyaz Gümüşhane dolomit taşı , siyah Gümüşhane dolomit taşı , Gümüşhane gri Gümüşhane dolomit taşı ,

Gümüşhane Podima Taşı


Gümüşhane Podima , Gümüşhane podima taşı , Gümüşhane podima çakıl taşı , Gümüşhane podima çakıl taşları , Gümüşhane podima taşı fiyatı ve Gümüşhane podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Gümüşhane Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Gümüşhane boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı