Giresun

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Giresun Granit

Giresun Granit , Giresun granit taşı , Giresun granit küp taşı , Giresun granit küp taş Giresun granit bordür taşı , Giresun granit plak taşı , Giresun granit plaka , Giresun granit oluk taşı , Giresun granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Giresun Bazalt Taşı


Giresun bazalt , Giresun bazalt taşı , Giresun bazalt küp taşı , Giresun bazalt plak taşı , Giresun bazalt plaka taşı , Giresun bazalt bordür taşı , Giresun bazalt oluk taşı , Giresun bazalt patlatma taşı , Giresun doğal bazalt taşı , cilalı Giresun bazalt taşı , Giresun patineli Giresun bazalt taşı , fırçalı Giresun bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Giresun Traverten Taşı


Giresun traverten, Giresun traverten taşı , Giresun traverten mermer Giresun Traverten Patlatma Giresun Traverten eskitme Giresun traverten tamburlu taş Giresun açık traverten Giresun traverten taşı , kaplama Giresun traverten taşı , yer döşeme Giresun traverten taşı , dekor Giresun traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Giresun kayrak , Giresun kayrak taşı , Giresun doğal kayrak taşı , Giresun ebatlı kayrak taşı , Giresun Bodrum kayrak taşı , Giresun Muğla kayrak taşı , Giresun Giresun Kayrak Taşı , Giresun sarı kayrak taşı , Giresun siyah kayrak taşı ve Giresun Giresun Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Giresun Andezit Taşı

Giresun andezit , Giresun andezit taşı , Giresun andezit plak taşı , Giresun andezit plaka taşı , Giresun anezit bordür taşı , Giresun andezit oluk taşı , Giresun andezit küp taşı , Giresun andezit küp taş Giresun andezit çarpma taş Giresun andezit mucartalı döşeme taşı , Giresun andezit patlatma Giresun andezit sütun Giresun andezit Giresun taşı , Giresun andezit gir plak taşı , Giresun andezit taşı gül kurusu ,

Giresun Dere Taşı


Giresun dere taşı , Giresun doğal dere taşı , Giresun dere çakıl taşı , Giresun beyaz dere taşı , Giresun gri dere taşı , Giresun sarı dere taşı , Giresun karışık dere taşı , bordo Giresun dere taşı , yassı Giresun dere çakıl taşı ,

Giresun Dolaomit Taşı


Giresun dolomit , Giresun dolamit taşı , Giresun dolomit taşı , beyaz Giresun dolomit taşı , siyah Giresun dolomit taşı , Giresun gri Giresun dolomit taşı ,

Giresun Podima Taşı


Giresun Podima , Giresun podima taşı , Giresun podima çakıl taşı , Giresun podima çakıl taşları , Giresun podima taşı fiyatı ve Giresun podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Giresun Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Giresun boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı