Gaziantep

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Gaziantep Granit

Gaziantep Granit , Gaziantep granit taşı , Gaziantep granit küp taşı , Gaziantep granit küp taş Gaziantep granit bordür taşı , Gaziantep granit plak taşı , Gaziantep granit plaka , Gaziantep granit oluk taşı , Gaziantep granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Gaziantep Bazalt Taşı


Gaziantep bazalt , Gaziantep bazalt taşı , Gaziantep bazalt küp taşı , Gaziantep bazalt plak taşı , Gaziantep bazalt plaka taşı , Gaziantep bazalt bordür taşı , Gaziantep bazalt oluk taşı , Gaziantep bazalt patlatma taşı , Gaziantep doğal bazalt taşı , cilalı Gaziantep bazalt taşı , Gaziantep patineli Gaziantep bazalt taşı , fırçalı Gaziantep bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Gaziantep Traverten Taşı


Gaziantep traverten, Gaziantep traverten taşı , Gaziantep traverten mermer Gaziantep Traverten Patlatma Gaziantep Traverten eskitme Gaziantep traverten tamburlu taş Gaziantep açık traverten Gaziantep traverten taşı , kaplama Gaziantep traverten taşı , yer döşeme Gaziantep traverten taşı , dekor Gaziantep traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Gaziantep kayrak , Gaziantep kayrak taşı , Gaziantep doğal kayrak taşı , Gaziantep ebatlı kayrak taşı , Gaziantep Bodrum kayrak taşı , Gaziantep Muğla kayrak taşı , Gaziantep Gaziantep Kayrak Taşı , Gaziantep sarı kayrak taşı , Gaziantep siyah kayrak taşı ve Gaziantep Gaziantep Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Gaziantep Andezit Taşı

Gaziantep andezit , Gaziantep andezit taşı , Gaziantep andezit plak taşı , Gaziantep andezit plaka taşı , Gaziantep anezit bordür taşı , Gaziantep andezit oluk taşı , Gaziantep andezit küp taşı , Gaziantep andezit küp taş Gaziantep andezit çarpma taş Gaziantep andezit mucartalı döşeme taşı , Gaziantep andezit patlatma Gaziantep andezit sütun Gaziantep andezit Gaziantep taşı , Gaziantep andezit gir plak taşı , Gaziantep andezit taşı gül kurusu ,

Gaziantep Dere Taşı


Gaziantep dere taşı , Gaziantep doğal dere taşı , Gaziantep dere çakıl taşı , Gaziantep beyaz dere taşı , Gaziantep gri dere taşı , Gaziantep sarı dere taşı , Gaziantep karışık dere taşı , bordo Gaziantep dere taşı , yassı Gaziantep dere çakıl taşı ,

Gaziantep Dolaomit Taşı


Gaziantep dolomit , Gaziantep dolamit taşı , Gaziantep dolomit taşı , beyaz Gaziantep dolomit taşı , siyah Gaziantep dolomit taşı , Gaziantep gri Gaziantep dolomit taşı ,

Gaziantep Podima Taşı


Gaziantep Podima , Gaziantep podima taşı , Gaziantep podima çakıl taşı , Gaziantep podima çakıl taşları , Gaziantep podima taşı fiyatı ve Gaziantep podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Gaziantep Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Gaziantep boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı