Fethiye

                                                                     Granit Taşı

Granit Taşı

Fethiye Granit

Fethiye Granit , Fethiye granit taşı , Fethiye granit küp taşı , Fethiye granit küp taş Fethiye granit bordür taşı , Fethiye granit plak taşı , Fethiye granit plaka , Fethiye granit oluk taşı , Fethiye granit tamburlu parke taşı satış pazarlama ve anahtar teslimi döşeme hizmeti. Uygulamalı Projemizde taş , sevkiyat , nakliye , usta , taş ustası işçi , usta yardımcısı iş makinası ve genel gider ler bize ait.

Yurt içi ve yurt dışı Doğal Taş satışı.
Granit Taşı

Fethiye Bazalt Taşı


Fethiye bazalt , Fethiye bazalt taşı , Fethiye bazalt küp taşı , Fethiye bazalt plak taşı , Fethiye bazalt plaka taşı , Fethiye bazalt bordür taşı , Fethiye bazalt oluk taşı , Fethiye bazalt patlatma taşı , Fethiye doğal bazalt taşı , cilalı Fethiye bazalt taşı , Fethiye patineli Fethiye bazalt taşı , fırçalı Fethiye bazalt taşı ve kumlamalı bazalt taşı tarasımlarınızda doğal şık ve estetik ortamlar oluşturmanız için sizlere hizmet vermekteyiz.

Fethiye Traverten Taşı


Fethiye traverten, Fethiye traverten taşı , Fethiye traverten mermer Fethiye Traverten Patlatma Fethiye Traverten eskitme Fethiye traverten tamburlu taş Fethiye açık traverten Fethiye traverten taşı , kaplama Fethiye traverten taşı , yer döşeme Fethiye traverten taşı , dekor Fethiye traverten taşı ve denizli traveten taşı satış pazarlama ve mimarı projelerde yer zemin usta ve işçilik işi yapar.

İSTNABUL Kayrak Taşı


Fethiye kayrak , Fethiye kayrak taşı , Fethiye doğal kayrak taşı , Fethiye ebatlı kayrak taşı , Fethiye Bodrum kayrak taşı , Fethiye Muğla kayrak taşı , Fethiye Fethiye Kayrak Taşı , Fethiye sarı kayrak taşı , Fethiye siyah kayrak taşı ve Fethiye Fethiye Kayrak taşı projelerinizde ürün temini ve anahtar teslimi uygulama hizmeti.

Doğal Taş

Doğal Taşlar , Mimarı ve tarihi meydan , cadde , sokak , kaldırım , park , bahçe , duvar kaplama , yer döşeme ve dekroasyon projelerinde bol miktarda farklı ebat ve renklerde kullanılmaktadır. Uygulandığı her alana şık esteik ve doğal görünümler kazandıran doğal taşlar ülkemizde bol miktarlarda bulunur. Ayrıca fiyatı ucuz usta ve işçilik yönünden avantajları vardır. Her yapı görsel alanda göz dolduran eski tarihi anımsatıp şık ve nadide mekan ortamlar oluşturur. Peyzaj projelerinde aranan özellklerdedir. Süsleme ve elit mekan oluşturmak için hiç bir şekilde başka bir seçeneği ve alternatifi olmayan taşlardır.

Yapay Kayrak Taşı

Yapay Kayrak taşı beton yapı taşlarından bir tanesidr. Yapy kayrak taşı doğal kayrak taşına göre daha fazla renk ve ebatları vardır.

Yapay kayrak taşı cafe , restaurant , bar , clup , iş merkezi , mağaza , ofis ve ev konut gibi yaşam alanlarında kaplama taşı olarak bol miktarda tercih edilir.

Fethiye Andezit Taşı

Fethiye andezit , Fethiye andezit taşı , Fethiye andezit plak taşı , Fethiye andezit plaka taşı , Fethiye anezit bordür taşı , Fethiye andezit oluk taşı , Fethiye andezit küp taşı , Fethiye andezit küp taş Fethiye andezit çarpma taş Fethiye andezit mucartalı döşeme taşı , Fethiye andezit patlatma Fethiye andezit sütun Fethiye andezit Fethiye taşı , Fethiye andezit gir plak taşı , Fethiye andezit taşı gül kurusu ,

Fethiye Dere Taşı


Fethiye dere taşı , Fethiye doğal dere taşı , Fethiye dere çakıl taşı , Fethiye beyaz dere taşı , Fethiye gri dere taşı , Fethiye sarı dere taşı , Fethiye karışık dere taşı , bordo Fethiye dere taşı , yassı Fethiye dere çakıl taşı ,

Fethiye Dolaomit Taşı


Fethiye dolomit , Fethiye dolamit taşı , Fethiye dolomit taşı , beyaz Fethiye dolomit taşı , siyah Fethiye dolomit taşı , Fethiye gri Fethiye dolomit taşı ,

Fethiye Podima Taşı


Fethiye Podima , Fethiye podima taşı , Fethiye podima çakıl taşı , Fethiye podima çakıl taşları , Fethiye podima taşı fiyatı ve Fethiye podima çakıl taşı kullanımı nde ürettiğimiz ürünler yeni model üründür.

Fethiye Limra Taşı

Tarihi ile tüm dünyanın gözbebeği olan istanbul geçmişi ve günümüz dünyasında her zaman en gözden nadide şehilerden bir tanesidir. Fethiye boğazı , sultan ahmet , eminönü , üsküdar kız kulesi , galata , beyaoğlu , taksim , etiler , tarabya , bebek , sarıyer , kandilli , beykoz , çavuşbaşı , kadıköy , maltepe , suadiye ve kartal gibi semtleri ile bir bütündür. Bu Güzel Nadide İlimizde cilalı limra taşı , ham limra taşı , taraklı limra taşı , beyaz ve susamlı limra taşı satışı ve anahtar teslim uygulamalı proje hizmeti vermekteyiz.


DOĞAL TAŞ ÖLÇÜLERİ

Zemin Yer Döşeme ve Kaplama , Döşeme , Uygulama , Duvar Cephe Giydirme


Küp Taşı

Plak Taşı , Plaka Taşı

Küp Taşı Uygulama

Küp Taşı , yer Döşeme taşı kum üzerine tek tek dizilerek uygulanıp daha sonrasında üzeri aları doldurup silindirle üzerinden geçilir.

Plak , PLaka Taşı Döşeme

Plak taşı , Plaka Taşı ,  Sert Zemin döşeme taşı olarak yol kaldırım ve teretuvar gibi yapıda tane tane beton üzeri 5 cm harç üstüne tek konulup plastik çekiç ile ayarlanır.

  • Küp Taşı , Ölçü :: 4x6x6 - 6x8x8 - 8x10x10 - 10x10x10
  • Plak Plaka Taşı , Ölçü :: 2x30x60 - 2x30xsb - 3x30x60 - 3x30xsb

Bordür Taşı

Oluk Taşı , Su Oluk Taşı

Bordür Taşı

Bordür Taşı :: Bordür Taşı , yol bordür taşı , karayolu bordür taşı , bahçe bordür taşı yapılarımızın sınır ve ayırma taşı olarak görev yapar.

Oluk Taşı

Oluk Taşı :: Yağmur ve doğal afetler sonucu olaşan su birikimlerini belirnen bölgelere taşımaktadır.

  • Bordür Taşı , Ebat :: 10x15x50 - 15x25x50 - 15x30x70
  • Oluk Taşı , Ölçü :: 6x25x50 - 8x25x50 - 8x30x50 - 10x30x50

GRANİT , BAZALT , ANDEZİT , TRAVERTEN , KAYRAK , LİMRA , DERE , PODİMA


Granit Taşı
Bazalt Taşı
Andezit Taşı

                     Gri Granit Taşı                                                                  Sİyah ve Füme renk  Bazat Taşı                                                 Gri ve Pembe renkli Andezit Taşı

Traverten Taşı
Diyabaz Taşı
Limra Taşı

     Sarı açık Patlatma Eskitme Traverten Taşı                                                Yeşil Diyabaz Taşı                                                                      Beyaz Limra Taşı


Kayrak Taşı
Beton Yapı Taşı
Dere Taşı

           sarı siyah gri kırmızı Kayrak Taşı                                        Beton Yapı Taşı , Parke, Şev , Bordür Oluk                                          Dere Taşı , Dere Çakıl Taşı

Küp Taşı
Tarverten Taşı
Yapay Kayrak Taşı

                Küp Taşı , Küp Taş                                                               Traverten Patlatma ve Mermer Taşı                                                      Yapay Kayrak Taşı